החיים על פי הדג!

דרך נפלאה להגשים את חלומותיכם

סטיבן סי לנדיןג'ון כריסטנסןהארי פול


תקציר על המחברים
שם בעברית החיים על פי הדג!
דאנאקוד 99-1214
מספר עמודים 136
שם המתרגם עמית יריב
שם באנגלית Fish For Life
שם מחבר באנגלית Stephen C. Lundin • John Christensen • Harry Paul

תקציר

"הספר "החיים על-פי הדג!" הוא תוצאה של משהו מופלא שאירע כשהסתובבתי בעולם ודיברתי על "פילוסופיית הדג" אנשים שפגשתי שיתפו אותי פעמים רבות ב"סיפורי הדגים" שלהם מהמשרד, ואז הוסיפו, לעתים קרובות בלחישה אומרת סוד, 'אתה יודע, ענייני הדגים האלה עובדים גם בבית!' ואכן, "החיים על-פי הדג!" הוא סיפור המתאר מה יכול לקרות כשהדג מגיע הביתה."

מתוך ההקדמה של סטיבן סי לנדין
לספר "החיים על-פי הדג!"

סדרת ספרי "פילוסופיית הדג" נמכרה ביותר מ-2.5 מיליוני עותקים בעולם, כולל בישראל, וספריה, "מי יתפוס את הדג?" ו"סיפורי דגים!" נמצאו דרך קבע ברשימות רבי-מכר וביניהן אלה של ה"וול סטריט ג'ורנל" וה"ניו-יורק טיימס". ארגונים רבים משתמשים ב"פילוסופיית הדג" כדי להכניס יותר אנרגיה והתלהבות לעובדיהם, וביניהם פורד, הארלי דיווידסון, מאיו קליניק, וצבא ארצות-הברית.

החיים לא צריכים להיות עבודה.
מיליוני אנשים בעולם כולו כבר נעזרו בספרים רבי המכר מי יתפוס את הדג" וסיפורי דגים! כדי לשפר את מצבם בעבודה. כעת פונים המחברים לסייע לקוראים ליישם את "פילוסופיית הדג" גם לאתגרים שמציבים חיי היום יום בבית, אתגרים כמו מתח בין בני הזוג, שמירה על המשקל, סוגיות כספיות ועוד.

"החיים על-פי הדג!" מספר את סיפורם של לוני ומרי ג'יין, שנפגשו חמש שנים קודם לכן בשוק הדגים המפורסם של סיאטל "פייק פלייס", שוק שבו עבד לוני כמוכר דגים. לוני עזר למרי ג'יין להביא את האנרגיה של שוק הדגים לאנשי הצוות הממורמרים שלה, ולחולל שינוי מרחיק לכת במקום עבודתה, ובמהלך העבודה, הם התאהבו. כעת, בשנה הרביעית לנישואיהם, מתחילים בני הזוג לחוש מתחים כשהם נדרשים לערוך שינויים שונים בחייהם. מרי ג'יין משמינה; אמה חולה; והיא ובעלה מתקשים למצוא זמן זה לזה.

מרי ג'יין ולוני מבינים בהדרגה שהעקרונות שסייעו להם להשיג אושר והצלחה במקום העבודה יכולים לשמש גם לפתרון בעיותיהם בבית. במהלך הסיפור הם מטמיעים את יסודות "פילוסופיית הדג" בחייהם האישיים, וכמעט מיד רואים תוצאות.

בין אם אתם שומעים לראשונה על "פילוסופיית הדג" ובין אם אתם חובבים מושבעים של הגישה הזאת, תמצאו בספר "החיים על-פי הדג!" עצות מועילות רבות, ודוגמאות קלות להבנה, שיסייעו לכם לשוב ולחזק את הקשר עם יקיריכם ולשלוט מחדש בחייכם.

על המחבר

סטיבן סי לנדין - Stephen C. Lundin

ד"ר סטיבן סי. לנדין, פרופסור בבית הספר למנהל עסקים, מנהל סדרת סמינרים לעובדים, עומד בראש המכון ליצירתיות ולחדשנות באוניברסיטת סנט תומאס במיניאפוליס.


ג'ון כריסטנסן - John Christensen

ג'ון כריסטנסן, מכהן כמנכ"ל צ'ארט האוס לרנינג קורפוריישן, המפיק המוביל של סרטי ההדרכה למקומות עבודה, ובכללם סרט הוידאו, "!FISH" שאומץ על-ידי אלפי חברות.


הארי פול - Harry Paul

הארי פול, שותף לכתיבת הספר מי יתפוס את הדג? - רב המכר שהחזיר הנאה והתלהבות למקום העבודה, מראה לעולם את הכוח החיובי של עבודת צוות טוטאלית. הארי פול היה סגן-נשיא של חברת קן בלנצ'רד, שם הוא שימש מתאם בפרויקטים מיוחדים ומנהל את משרד הנואמים. כיום הוא נואם ומאמן עסקי ידוע בכל העולם.


מחברי הספר משמשים מרצים ויועצי ניהול בעשרות ארגונים וחברות גדולות, וביניהן פורד, סאותווסט איירליינס, ספרינט, צבא ארצות-הברית, נביסקו, בריסטול-מאייר סקוויב ועוד.

בקרו באתר www.fishphilosophy.com

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il