דרכו של וורן באפט

המשקיע הגדול ביותר בעולם

רוברט ג' הגסטרום


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית דרכו של וורן באפט
דאנאקוד 99-1261
מספר עמודים 237
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית The Warren Buffett Way: Investment Strategies of the World's Greatest Investor
שם מחבר באנגלית Robert G. Hagstrom

תקציר

עשר שנים חלפו מאז פורסמה המהדורה הראשונה של הספר "דרכו של וורן באפט" על המשקיע הגדול ביותר בעולם. כעת, אנו שמחים להציג בפני הקוראים לראשונה בעברית את המהדורה המעודכנת והמחודשת של הספר, שהיה לרב-מכר בארצות-הברית ויותר ממיליון עותקים נמכרו ממנו. מאז המהדורה הראשונה ביסס באפט את המוניטין שלו כמשקיע הגדול ביותר בכל הזמנים וצבר לו הון של מיליארדי דולרים רבים, על אף התנודות הסוערות של השווקים.

אף כי באפט טען, חזור וטעון, כי מה שהוא עושה אינו חורג מיכולתו של כל אדם אחר, יש אנשים שעדיין אינם מבינים כיצד יכול משקיע זה, שהפך לאגדה, להציג ביצועים טובים כל-כך פעם אחר פעם. כאן נכנסים לתמונה רוברט הגסטרום וספרו "דרכו של וורן באפט", המאפשר לנו להעיף מבט בהשקעותיו ובהישגיו הרבים של "האוראקל מאומהה" בעשר השנים האחרונות, וכן באסטרטגיות ובטכניקות המוצלחות שהשתמש בהן תמיד כדי להתייצב על דוכן המנצח בשוק.

הגסטרום עושה את דרכו של באפט לנגישה יותר לקוראים-המשקיעים, מציג את עקרונות ההשקעה הבסיסיים שלו ומבהיר אותם בעזרת דוגמאות רלוונטיות ועדכניות מתוך השקעותיו, וביניהן מניות רגילות, חברות פרטיות ואיגרות-חוב נושאות תשואה גבוהה.

הספר "דרכו של וורן באפט":

מתאר את מבנה העסקים, אופן הניהול, הצד הפיננסי והעקרונות המרכיבים את הגישה של באפט להשקעות.

בוחן את תהליך הניהול השוטף של תיק השקעות הנהוג אצל באפט, החל בידיעה איזה מניות להחזיק ולמשך כמה זמן, ועד החלטה אם, מתי וכיצד לממש השקעות מסוימות ולעבור להשקעות אחרות.

דן בפסיכולוגיה של הכסף, וכיצד משתמש באפט בתפיסה זו כדי להימנע משגיאות שכיחות בהשקעות, ולזהות את שגיאותיהם של אחרים בעוד מועד, כדי להרוויח מהן.

על המחבר

רוברט ג' הגסטרום - Robert G. Hagstrom

רוברט ג' הגסטרום הוא סגן נשיא בכיר של חברת ניהול ומנהל תיקים. הוא חבר במכון האנליסטים הפיננסיים המוסמכים (CFA).


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il