אל תעמדו קרוב מדי לגבר עירום

על גברים, נשים ומה שביניהם

טים אלן


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית אל תעמדו קרוב מדי לגבר עירום
דאנאקוד 99-3030119
מספר עמודים 182
שם המתרגם עדית בן-פורת
שם הספר במקור Don't Stand Too Close to a Naked Man
שם מחבר באנגלית Tim Allen

תקציר

כוכב "שפץ ביתך", טים אלן: "גברים בלי נשים הם אלימים, עצובים וחסרי השראה"

ב"אל תעמדו קרוב מדי לגבר ערום" לוקח אותנו טים אלן, כוכב הסדרה "שפץ ביתך" למסע בין אבני דרך בחייו. הוא תוהה מדוע הורים חושבים שילדיהם לא ישמחו לאכול את אותו הדבר כל יום, הוא חושף את רגעי המודעות המינית הראשונים שלו, שהתרחשו כשראה את נערת האמצע הראשונה בפלייבוי, ומבין שכל אישה עירומה מתחת לבגדים.

בפרק "עולמם המופלא של הגברים" מסביר טים את ההתנהגות הגברית במלוא תפארתה. כולל איך מתנהגים גברים בנוכחות החברה של החבר הכי טוב שלהם, גברים במסיבות, ודברים שגברים אף פעם לא רוצים לשמוע: (יו, חיים לא ראיתי כזה עקום"). הוא מדגים כיצד להבחין בין לפלרטט ובין להתחיל עם מישהי ונזכר בחוויות החיזור הראשונות שלו, כמו גם בהצעת הנישואין הראשונה שלו (שנדחתה) לאשתו.

טים מגלה איך השתמש בחוש ההומור שלו כדי להימלט מסיטואציות מסוכנות בחייו. הוא דן בהשפעה שהיתה למותו הפתאומי של אביו בתאונת דרכים, על חייו. כמו גם בנושאים אחרים, כמו ערכה של המונוגמיה בנישואין, המורשת היצירתית של כל הגברים, ואמונתו שגברים בלי נשים הם אלימים, עצובים, חסרי השראה וחד-צדדיים.

יש לו השקפות מופלאות על כל דבר, החל מלמה גברים משקרים, למה נשים חושבות שהן תמיד צודקות, איך אפשר לדעת מתי אישה לא מעוניינת - והכל עם ההומור האופייני של טים אלן.

על המחבר

טים אלן - Tim Allen

טים אלן גדל בדנוור עד גיל שלוש-עשרה, סיים את אוניברסיטת מישיגן המערבית, ועבד כמנהל קריאטיבי במשרד פרסום.

ב- 1979 עשה את הופעת הסטנד-אפ הראשונה שלו. ב- 1991, 92,93 ו- 94 העניק קהל צופי הטלוויזיה לטים את פרס הצופים על תפקידו בסידרה שזכתה למקום הראשון ברייטינג, "שפץ ביתך". הוא זכה פעמיים בפרסי "אמי" כשחקן הראשי הבולט בסדרה קומית.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il