איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?

רוברט שמין


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?
דאנאקוד 99-1525
מספר עמודים 216
שם המתרגם קרן נייזר
שם באנגלית How Come That Idiot's Rich and I'm Not
שם מחבר באנגלית Robert Shemin

תקציר

כולנו קראנו או שמענו על הסטודנט שהרוויח מיליונים בזכות רעיון מבריק, על הזוג שעשה הון מנדל"ן או על הבחור בשנות השלושים לחייו שאמר שלום לבוס שלו ועכשיו הוא חי מהשקעותיו הפרטיות, אבל איננו יודעים איך הם עשו את זה - מהם החוקים שלפיהם פעלו או שאותם הפרו, ובאילו טריקים הם השתמשו. כל זה עומד להשתנות עכשיו. בין שניסיתם להפוך לעשירים ועדיין לא הצלחתם, ובין שאתם פשוט זקוקים לביטחון כדי לחלום בגדול - הספר הזה מיועד לכם!

לרוברט שמין, מחבר הספר איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא? יש אמנם ניסיון רב בלהראות לבעלי הון איך להפוך לעשירים יותר, אבל יותר מכול הוא אוהב לעזור ל"אסונות פיננסיים מהלכים" להרוויח מיליונים. הוא משתמש בסיפורו האישי, סיפור-הצלחה-כנגד-כל-הסיכויים, כדי להמחיש איך חשיבה מחוץ לקופסה הביאה להתעשרותו.

בספר זה תלמדו:

  • לקבוע מטרת הצלחה אחת - אבל רבת עוצמה.
  • להפסיק לבנות עסק של מישהו אחר ולהתחיל לבנות את העסק שלכם.
  • להשתמש בכוח וב"חוכמה" של אידיוטים עשירים אחרים כדי להצטרף למועדון האידיוטים העשירים.
  • להתחבר לסודות שיפתחו עבורכם את השער
    לאנרגיה ולכוח הרוחני של הכסף.

ספר זה יראה לכם מה באמת צריך לעשות כדי להשיג שפע פיננסי. שמין ממחיש בדרך שנונה ומבדרת איך הליכה נגד הזרם היא בעצם הליכה בטוחה לעבר ההצלחה. הקדישו את הזמן המועט הנחוץ לקריאת ספר זה על שמין וחבריו האידיוטים העשירים, ותיווכחו לדעת שאם הם עשו את זה - אז גם אתם יכולים.

"הספר מראה לאדם הממוצע לא רק איך להפוך עשיר, אלא גם איך ליצור, להתחבר ולתרום במידה רבה. פתחו את הדלת לעתיד טוב יותר באמצעות דרכו של שמין."

- מרק ויקטור הנסן, מחבר-שותף של רבי-המכר
לפצח את קוד העושר ומיליונר ברגע

"אם כל חייכם עשיתם את כל 'הדברים הנכונים', אבל אתם עדיין מרגישים שאתם דורכים במקום מבחינה פיננסית, עשו לעצמכם טובה - ורכשו את הספר הזה."

- הרב ט' אקר, מחבר רב המכר מס' 1 ברשימת הניו-יורק טיימס,
Secrets of the Millionaire Mind

"משב רוח מרענן... רוברט שמין מביא לספר הזה סיפור אישי רב-עוצמה שדורש תשומת לב. הוא היה הליצן של הכיתה, הבחור שלא ממש השתלב, שסבל מדיסלקציה שלא אובחנה, ומתוך אינסטינקט הישרדות החליט לקבוע חוקים משלו - ומובן שהשֶפע הגיע בעקבות זאת. התובנה העיקרית של שמין היא ששטיפות מוח תרבותיות גורמות לרובנו לאבד את האומץ לבחון דרכים חדשות. למעשה הן יוצרות מנטליות של 'ללכת על בטוח', מה שמוביל לעונש מוות פיננסי. הספר מלא טיפים לשינוי נקודות המבט על עשיית כסף מחוץ לתבנית של המרוץ לצמרת, בדרך שאף אחד לא דיבר עליה קודם לכן. אם תיקחו ברצינות את הלקחים שבספר זה, תמצאו את השפע שאתם מחפשים."

- אנתוני רובינס, מחבר רב-המכר להעיר את הענק שבפנים
(בעברית בהוצאת אור עם)

"מלא היגיון בריא... מראה איך תוכלו להפוך לעשירים בעזרת עקרונות עסקיים בריאים ואומץ לקחת סיכונים."

- דיוויד באך, מחבר רבי-המכר The Automatic Millionaire,
Start Late ו-Finish Rich

על המחבר

רוברט שמין - Robert Shemin

רוברט שמין, שנחשב פעם ל"בעל הסיכוי הנמוך ביותר להצליח", הוא כיום מולטי-מיליונר שמרצה בפני מאות אלפי אנשים בשנה וחולק את הבימה באופן קבוע עם מיליונרים ידועים כגון דונלד טראמפ, רוברט קיוסאקי, דיוויד באך וסוז אורמן. שמין עבד עבור בנק ההשקעות הבינלאומי גולדמן-זקס, סייע בהקמת ארבע חברות והיה מעורב ביותר מאלף עסקאות נדל"ן.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il