אבני הנבואה

שלוש נערות, שלוש אבנים, גורל אחד

פלביה בוז'ור


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית אבני הנבואה
דאנאקוד 99-1197
מספר עמודים 262
שם המתרגם חנה פרנקו
ז'אנר ספרי נוער
שם הספר במקור La Prophetie des Pierres
שם מחבר באנגלית Flavia Bujor

תקציר

אגדה קסומה לצעירים בגיל וברוח,
הישג מרשים של סופרת בת שלוש-עשרה.

שלוש נערות צעירות, ג'ייד, אמבר ואופל, השונות מאוד זו מזו, מגלות ביום הולדתן הארבעה-עשר שהן מאומצות. נבואה עתיקה מאלצת אותן לעזוב את משפחותיהן ולצאת למסע ארוך אל ממלכה רחוקה, כאשר כל אחת מהן מקבלת כנשק יחיד אבן-קסמים הנושאת את שמה - ג'ייד - ירקן, אמבר - ענבר ואופל - לשם. על אף כל הפערים המפרידים ביניהן וסלידתן הראשונית זו מזו, הן נאלצות לסמוך אחת על רעותה כדי להינצל מהסכנות האורבות להן.

הן יוצאות למסע ארוך בדרכן לפגוש את אונאג, נביאה מסתורית שתשמש להן מורת דרך, בחיפוש אשר יוביל אותן לקרב נגד כוחות הרשע. הן עוברות הרפתקאות מסמרות שיער, פוגשות יצורים קסומים שאחדים מהם רוצים את רעתן ואחרים עוזרים להן במשימתן, ותוך כדי כך, הן לומדות להכיר את עצמן ולבטוח בכוחותיהן.

בבית-חולים בפריס, בשנת 2002, גוססת נערה צעירה בת ארבע-עשרה. ג'ואה איננה מדברת עוד והיא חדלה להיאבק במוות, אך היא חולמת. חלומותיה מובילים אותה אל עולם קסום ובו שלוש גיבורות המנהלות מאבק אמיץ ורצוף הרפתקאות, אשר בסופו טמון סוד שעשוי להשיב לג'ואה את הרצון לחיות. כיצד משתלבים ביניהם שני הסיפורים הללו?

על המחבר

פלביה בוז'ור - Flavia Bujor

פלביה בוז'ור (1988) כתבה את ספרה הראשון בגיל שלוש-עשרה במשך שישה חדשים, הספר זכה להצלחה מדהימה בצרפת ומאז תורגם כבר ל- 23 שפות נוספות.

היא מתגוררת בפריס עם אביה הפסל ואמה הפסיכולוגית. משפחתה היגרה מרומניה לצרפת כאשר היתה בת שנתיים.


תרגום מצרפתית: חנה פרנקו

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il