סטיבן ס' ליטל - Steven S. Little

סטיבן ס׳ ליטל הוא סופר ויועץ מבוקש מאוד בתחום הצמיחה העסקית ועתיד ההזדמנות. כיועץ בכיר למגזין . Inc מאז 1998 , הוא הרצה לאלפי בעלי ארגונים צומחים ומנהלי עסקים צומחים כל שנה.

הוא גם מרצה באופן קבוע עבור כמה מהחברות, המוסדות והאיגודים המובילים בעולם, כולל יו־פי־אס, ספרינט, מיקרוסופט, בנק אוף אמריקה, הארגון ליזמים צעירים והמינהל לעסקים קטנים בכל רחבי העולם. סגנונו תואר כמעשי, אמין מאוד ומרתק במיוחד. כדי לראות אותו בפעולה, בקרו באתר האינטרנט שלו. קרוב לוודאי שעוד לא ראיתם משהו כזה.

במשך שנות השמונים והתשעים, סטיב היה נשיא של שלוש חברות שצמחו במהירות. הן חברת פיים והן תעשיות אי־אר־בי הגיעו לשיעורי צמיחה רווחית של יותר מ- 500 אחוז תחת נשיאותו. כנשיא חברת קווינסבורו שירט, סטיב סייע בבניית אחד מהאתרים המצליחים ביותר במדינה למסחר אינטרנטי.

סטיב החל את הקריירה שלו בפרסום בחברת פוט קון אנד בלדינג ובחברת די־קיי־בי אדוורטייזינג. סטיב הוא בוגר אוניברסיטת מיאמי והוא למד במכון לפיתוח ניהולי בלוזן, שווייץ, והתוכנית ללימודי המשך לתואר שני באוניברסיטת יוסטון (קליר לייק). סטיב, אשתו איימי ובנו טיילר חיים גם בווילמינגטון, צפון קרוליינה, וגם בעיר ההיסטורית מרידה שבמקסיקו.

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il