7 המנהלים הטובים ביותר

כל הסודות המקצועיים

ג'פרי א' קריימס


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית 7 המנהלים הטובים ביותר
דאנאקוד 99-1198
מספר עמודים 164
שם המתרגם אמה ברוורמן
שם באנגלית What The Best CEO's Knows
שם מחבר באנגלית Jeffery Krames

תקציר

אסטרטגיות המנהיגות והסודות של שבעה מנהלים מצטיינים במיוחד.

הספר "7 המנהלים הטובים ביותר" סוקר את הקריירות של בכירי המנהלים של זמננו, ובוחן את הקווים המנחים ודרכי הפעולה אשר הובילו כל אחד מהם אל צמרת עולם התאגידים. ספר מרשים זה חוקר מה הם עשו, למה הם עשו זאת ומה היה קורה אילו עשו זאת אחרת, והופך את החוכמה, דרכי הפעולה והשיטות של אנשי מפתח אלה בעולם העסקים למדריך של צעד אחר צעד למנהיגות פורצת דרכים בעולם העסקים - בכל רמה, בכל ענף עסקי.

"7 המנהלים הטובים ביותר" חותר אל מעבר לתיאוריה ולהשערות ובוחן את השבילים שהתוו שבעה מבכירי עולם העסקים של זמננו בדרכם אל שיאי ההישגים התאגידיים:

  • האופן שבו הקים מייקל דל אימפריית מחשבים בלתי מנוצחת על-ידי הצבת הלקוחות במרכז.
  • הדרך שבה בטח ביל גייטס באינסטינקטים של עובדיו והפך את מיקרוסופט ליצרנית מובילה וחדשנית בתחום מערכות ההפעלה של מחשבים.
  • הצורה שבה עודד אנדי גרוב את גייסותיו לגלות ערנות - מה שהוא מכנה פרנויה - כלפי איומים ולהפוך אותם ליתרון תחרותי של אינטל.
  • כיצד יצר ג'ק וולץ' תשתית למידה ארגונית, יצר זיקה בין תגמול לתוצאות ובכך הפך את ג'נרל אלקטריק לארגון שמטמיע רעיונות ותובנות של כל אחד מעובדיו.
  • כיצד כלליו של הרב קלהר ליצירת תרבות של חברה קטנה וייחודית הוכחו כיעילים גם כשחברת התעופה סאות'ווסט גדלה ליותר מ-30,000 עובדים שכירים.

בספרו זה, "7 המנהלים הטובים ביותר", מגלה המחבר ג'פרי קריימס את תכונותיהם המובהקות, דרכי הפעולה הייחודיות וההישגים של אדריכלי החדשנות בעולם העסקים של ימינו - ומגיש לקוראים תוכנית פעולה מרתקת, בהירה ומבוססת שתוביל להצלחה פורצת גבולות בכל עסק או סביבה.

על המחבר

ג'פרי א' קריימס - Jeffery Krames

ג'פרי א' קריימס הוא מחברם של רבי-מכר בתחום העסקים. מאמרים פרי עטו ראו אור בניו-יורק טיימס ובוול סטריט ג'ורנל והוא מתארח לעתים תכופות כפרשן כלכלי בתוכניות הטלוויזיה המובילות בארצות-הברית.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il