50 רעיונות למיזמים

ממשימה שהונחתה עליכם למיזם חשוב ורב משמעות

טום פיטרס


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית 50 רעיונות למיזמים
דאנאקוד 99-1067
מספר עמודים 208
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית The Project 50, Reinventing Work Fifty Ways to Transform Every "Task" into a Project That Matters
שם מחבר באנגלית Tom Peters

תקציר

סדרת "להמציא את העבודה מחדש"

הטכנולוגיה מדרבנת את המהפכה בעולם העסקים. מי שישרוד ייאלץ להסתגל ולהמציא את עצמו מחדש, ומהר. בסדרה חשובה זו טום פיטרס מסביר מה קורה, מציע את הכלים הדרושים לכם כדי לעמוד באתגר, ומעניק לכם השראה... ללכת על זה. זה העתיד שלכם ואלה הספרים שלכם.

בספר "50 רעיונות למיזמים"

המשימות שייכות לעבר. כדי להצליח היום צריך להתמחות באמנות המיזם! הטכנולוגיה שינתה את כל הכללים. מדרגים נוקשים, מחלקות ותיאורי תפקיד - הכל היסטוריה. החברות של ימינו זורמות, משתנות, ומאורגנות סביב רשתות זמניות הממוקדות במיזמי "WOW!" המבוצעים בצורה מעולה - עבודות שמשאירות רושם רב, שיש להן התחלה, יש להן סוף, יש להן קליינט, הן מסתכמות בדברים מוגדרים ומידיים, ובתוצאות שלהן תוכלו להתגאות גם כעבור 5 (!) שנים (!) מהיום.

הספר "50 רעיונות למיזמים" מראה לכם כיצד לנסח מחדש אפילו את המשימות השגרתיות ביותר ולהפוך אותן למיזמי "WOW!" כל משימה מכילה בתוכה גרעין של "WOW!" החוכמה היא לגלות את המהות הזאת ולהיבנות ממנה - לאסוף תמיכה, ליצור אבות טיפוס, לספק את ה- "WOW!", ולהמשיך הלאה. ב- 50 פרקים קלים לעיכול , ויותר מ- 200 דברים שצריך לעשות, טום פיטרס מראה לכם כיצד לעשות עבודה חשובה, מיזמי "WOW!" מגניבים, סקסיים, שייחרתו בזיכרון.

על המחבר

טום פיטרס - Tom Peters

טום פיטרס הוא מייסדה של קבוצת טום פיטרס ומחברם של הספרים "כיצד להצטיין בניהול" (עם רוברט ווטרמן), "חדשנות או למות", "המרדף אחר ה- WOW", סדרת להמציא העבודה מחדש והסמינר של טום פיטרס.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il