50 רעיונות להקמת עסק המעניק שירות מקצועי

50 דרכים להפוך את המחלקה שלכם לספק של שירות מקצועי מלהיב וחדשני

טום פיטרס


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית 50 רעיונות להקמת עסק המעניק שירות מקצועי
דאנאקוד 99-1069
מספר עמודים 216
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית The Professional Service Firm 50
שם מחבר באנגלית Tom Peters

תקציר

סדרת "להמציא את העבודה מחדש"

הטכנולוגיה מדרבנת את המהפכה בעולם העסקים. מי שישרוד ייאלץ להסתגל ולהמציא את עצמו מחדש, ומהר. בסדרה חשובה זו טום פיטרס מסביר מה קורה, מציע את הכלים הדרושים לכם כדי לעמוד באתגר, ומעניק לכם השראה... ללכת על זה. זה העתיד שלכם ואלה הספרים שלכם.

בספר "50 רעיונות להקמת עסק המעניק שירות מקצועי"

אלופות כלכלת הידע הן חברות לשירות מקצועי.

הכלכלה מתפתחת במהירות קיברנטית. המשחק החדש: לגרף את הידע, והמודל הארגוני החדש: עסק של שירות מקצועי. מנועים חסרי ליאות אלה - המונעים על ידי מיזמים - שולטים כבר זמן רב באמנות העשייה של עבודה בעלת משמעות והשפעה - ויש להם רווחים מוכחים להתגאות בהם.

"50 רעיונות להקמת עסק המעניק שירות מקצועי" מלמדים כיצד להפוך את "המחלקה" שלכם (או את חברת הסטארט-אפ שלכם, בת שני האנשים!) למרכז רווח מגניב, שיהיה מגנט לכישרונות הלוהטים ביותר בשוק.

ב- 50 פרקים שבהם יותר מ- 200 דברים שצריך לעשות, קלים להבנה, טום פיטרס מסביר הכל: כיצד ליצור דחיפות וריגושים, כיצד להיות שותפים של הקליינטים (ולפטר אותם אם צריך), כיצד לשלוט בזרם המידע ובלוחות הזמנים, כיצד לעצב מקומות "לוהטים" ולספק תוצאות שהן "WOW!"... בכל פעם. זהו ספר החובה של המילניום.

על המחבר

טום פיטרס - Tom Peters

טום פיטרס הוא מייסדה של קבוצת טום פיטרס ומחברם של הספרים "כיצד להצטיין בניהול" (עם רוברט ווטרמן), "חדשנות או למות", "המרדף אחר ה- WOW", סדרת להמציא העבודה מחדש והסמינר של טום פיטרס.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il