תופי הג'ונגל

גריים בייס


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית תופי הג'ונגל
דאנאקוד 99-1251
מספר עמודים 38
שם המתרגם אירית מילר
שם באנגלית Jungle Drums
שם מחבר באנגלית Greame Base

תקציר

נגירי הוא חזיר היבלות הקטן ביותר באפריקה. נמאס לו שחזירי היבלות הגדולים יותר לועגים לו, והוא משתוקק שמצב הדברים יהיה שונה. כשניומבו, הגנו הזקנה, נותנת לנגירי תופי קסם, הוא בטוח שהמשאלה שלו עומדת להתגשם. אבל לחזירי היבלות הגדולים ולכל חיות הג'ונגל מצפה הפתעה גדולה כשהמשאלה של נגירי מתגשמת, אך בצורה לגמרי לא צפויה. לבסוף אחרי הרפתקאות ותהפוכות רבות, נראה שהכל חזר לקדמותו בג'ונגל, אבל אם תתבוננו היטב, ותחזרו לדפדף בספר מההתחלה, תגלו שחבויות בו הפתעות נוספות.

"תופי הג'ונגל" הוא ספר תמונות מאויר להפליא,
שטמונה בו חידה, הממוקם בג'ונגל האפריקני.

דמיונו ויצירתיותו של גריים בייס ידהימו אתכם בספר התמונות הזה, שמחזיר לחזיר היבלות הקטן את כבודו. זהו סיפור ידידותי-לילד, בסגנון משל, המתאים להפליא לקריאה בקול רם לגיל הרך, ולקריאה עצמאית לילדים גדולים יותר. וכמיטב המסורת של גריים בייס, המוכר לקוראים הישראלים מרב-המכר הקודם שלו "בור המים" (בעברית בהוצאת "מטר") מוסתרות לאורך הספר הפתעות נוספות. .

שימו לב!
ניומבו, הגנו הזקנה, מסתתרת בכל כפולת עמודים. התבוננו היטב ותגלו אותה בנוף, בין ענפי העצים, בירח ואולי במים? ונוסף על כך, בעלי החיים או היצורים האחרים המתבוננים במתרחש מבין העצים, משתנים אף הם! מספר הרגליים של הזחל משתנה בכל פעם שתופי הג'ונגל מהדהדים, הזיקית משנה את צבע עורה, הנחש את הדוגמאות שעל גופו, ועוד... ומה קרה לעיניים של בעלי החיים? האם באמת הכל שב לקדמותו בסוף הסיפור?

על המחבר

גריים בייס - Greame Base

ספריו של גריים בייס נמכרו ביותר משני מיליון עותקים ברחבי העולם וזכו למעמד של קלסיקה בינלאומית. גריים בייס חי במלבורן שבאוסטרליה עם אשתו הציירת, רובין, ושלושת היצורים הנפלאים הפרטיים שלהם - ג'יימס, קייט וויליאם.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il