תקציר על המחבר/ת
שם בעברית ראיית לילה
דאנאקוד 48-3088
מספר עמודים 131
ז'אנר ספרי מתנה
שם באנגלית Night Vision
שם מחבר באנגלית Tal Engelstein • Tal Fridman

תקציר

בשנת 1998 הקימו במשותף טל אנגלשטיין וטל פרידמן את חברת נייט וויז'ן, שמתמחה בצילום גיאוגרפי, טבע ונוף. "ראיית לילה" הוא ספרם הראשון. אלבום מהודר עם צילומים ליליים מרהיבי עין של נופים מקומות ואנשים בישראל.

"...הגענו לכינרת בשעות אחר-הצהריים. חוף שקט עם כמה שיחים במים. שיא השלווה. צילמנו קצת באור דמדומים והתחלנו להכין את הציוד לצילום בלילה. מיקמנו את החצובות במים הרדודים, כשלפתע הבחנו שהשיחים התמימים שורצים מאות עכבישים ארסיים, מרביתם מסוג האלמנה הלבנה. הלחץ גבר כאשר גילינו שהעכבישים השתלטו על הציוד והתיקים שלנו. צילמנו במהירות, אספנו הכל וברחנו על נפשנו. כעבור כשעה של נסיעה, נפל משהו ממגן-השמן שמעל ההגה. למרבה האימה, גילינו שאחד הכבישים הצטרף לנסיעה..."

"... צילמנו בעכו העתיקה ביום חורף גשום. לקראת ערב התחילה סופת ברקים מרהיבה מעל הים. רצנו במהירות לכיוון החומה, שם יש נקודת תצפית מעולה לעבר הנמל העתיק והים. הגשם והרוח היכו בעוצמה. בתוך כל זה, ניסינו למקם את עצמנו ואת המצלמות על החומה החלקלקה, כאשר משמאלנו תהום של שלושים מטר. רטובים אך נחושים צילמנו עשרות תמונות, מבלי לדעת אפילו אם הצלחנו לקלוט את אחד הברקים שהאירו את השמים..."

על המחבר

טל אנגלשטיין • טל פרידמן - Tal Engelstein • Tal Fridman

טל אנגלשטיין וטל פרידמן ילידי רמת-גן, 1973. הכירו בבית הספר התיכון. למדו צילום בכוחות עצמם. עסקו בצילום כתחביב למעלה מעשר שנים, והחל משנת 1996 עוסקים בצילום באופן מקצועי.

בשנת 1998 הקימו במשותף טל אנגלשטיין וטל פרידמן את חברת נייט וויז'ן, שמתמחה בצילום גיאוגרפי, טבע ונוף.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il