עיצוב מחדש של הניהול

ג'יימס צ'מפי


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית עיצוב מחדש של הניהול
דאנאקוד 99-3030131
מספר עמודים 202
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית Reengineering Management Mandate for New Leadership
שם מחבר באנגלית James Champy

תקציר

יותר משנתיים אחרי פרסומו של הספר "עיצוב מחדש של התאגיד", (בעברית בהוצאת מטר), נטלו על עצמן אלפי חברות, גדולות וקטנות כאחת, את משימת העיצוב מחדש (Reengineering) וחוללו שינוי בחייהם של מיליוני עובדים. אולם עם התפשטותה של מהפכת העיצוב מחדש בכלכלה העולמית, הוברר כי לעיתים קרובות מדי נעצר תהליך זה בהגיעו לדרגים הבכירים בחברות וכי בדרגי הניהול לא חל כל שינוי.

ג'יימס צ'מפי עבד עם עשרות חברות המתחבטות במכאובי העיצוב מחדש, ואין כמוהו מוסמך לכתוב את הספר שיסחף גם את דרגי הניהול לתוך מהפכת העיצוב מחדש.

בספר "עיצוב מחדש של הניהול" מציג צ'מפי את הקווים המנחים שמנהלים זקוקים להם כדי להנהיג, להאציל השראה, לפרוס, למדוד ולתגמל את צורת העבודה החדשה הנוצרת בעקבות העיצוב מחדש.

עכשיו, אומר צ'מפי, לאחר שהחברות השקיעו מאמצים רבים בעיצוב מחדש של תהליכי התפעול שלהן, עליהן לשנות גם את תהליכי הניהול, כדי ליצור תרבות עסקית שתאפשר תהליך רצוף של עיצוב מחדש; בקיצור - כדי להגיע להצלחה.

"עיצוב מחדש של הניהול" נועד בשביל מאות אלפי המנהלים שקראו את הספר "עיצוב מחדש של התאגיד" ובשביל הרבים שחייהם השתנו בעקבות מהפכת העיצוב מחדש.

על המחבר

ג'יימס צ'מפי - James Champy

ג'יימס צ'מפי, מחבר-שותף של הספר "עיצוב מחדש של התאגיד", הוא אחד המומחים המובילים בתחום היישום של יזמות לעיצוב מחדש בעסקים. חברת CSC Index שבראשותו, השוכנת בקיימברידג', מסצ'וסטס, היתה חלוצת הפיתוח של העיצוב מחדש בחברות, והנהגתו הלכה למעשה. עם לקוחותיה של החברה נמנות חברות מובילות רבות שעיצבו את פניהן מחדש, ובהצלחה.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il