תקציר על המחברים
שם בעברית מתחת למרפסת
דאנאקוד 99-1979
מספר עמודים 286
שם המתרגם אסנת הדר
תאריך הוצאה אוגוסט 2015
ז'אנר נוער
שם הספר במקור The Underneath
שם מחבר באנגלית Kathi Appelt • David Small

תקציר

אין דבר בודד יותר מחתולה שאהבו אותה, לפחות לזמן מה, ואחר כך נטשו אותה על אם הדרך.

חתולה מנומרת, שעומדת להמליט, שומעת יללה של כלב ציד שמישהו קשר ליד מפרצון באזור הביצות העלוב של דרום ארצות הברית. יש לה, לחתולה הזאת, מספיק אומץ לצאת ולחפש את הכלב ריינג'ר ביער, ולכלב יש מספיק אומץ להתיידד איתה, עם היצור המנומר שהוא אמור לשנוא.

הם צמד לא סביר, שעומד להיהפך למשפחה לא סבירה. ריינג'ר דוחק במנומרת להסתתר מתחת למרפסת, לגדל שם את חתלתוליה – פאק וסאבין, כי אם פְּנֵי-חַרְטוֹמָן, האיש הנורא שגר בתוך הבית, יתפוס אותם, הוא בטוח ישתמש בהם כפיתיון לתנין. מתחת למרפסת לא יאונה להם כל רע... כל עוד יישארו שם.

אבל חתלתולים ידועים כיצורים סקרניים. ורגע אחד של סקרנות מצד פאק הקטן מניע שרשרת אירועים מדהימים, מסעירים והרי גורל.

לכל מי שאוהב בעלי חיים, ואנשים, ולכל מי שאוהב סיפורים על בעלי חיים ועל אנשים – טובים, רעים, אמיצים והרפתקנים, כתבה קתי אפֶּלט סיפור נפלא המשלב מציאות ודמיון, על כוחה של האהבה – והיפוכה, השנאה – על השבריריות של האושר ועל החשיבות שבקיום ההבטחות.

על המחבר

קת'י אפלט - Kathi Appelt

בגיל שבע מעדה קתי אפֶּלט ונפלה לאגן תנינים במקום שבו לא היה צריך להיות אגן תנינים. למזלה, היא היתה הרבה יותר גדולה מהתנין, שפחד ממנה יותר מכפי שהיא פחדה ממנו!

היא מרצה לתואר שני במדעי הרוח ומלמדת כתיבה יוצרת. יש לה שני ילדים גדולים, והיא גרה בטקסס עם בעלה וארבעה חתולים. מתחת למרפסת הוא הספר הראשון שכתבה. הספר זכה לפרסים רבים ולשבחי הביקורת.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il