לפצח את קוד העושר

איך להיות עשירים תוך פיצוח קודים לחיים טובים יותר

מרק ויקטור הנסןרוברט ג' אלאן


תקציר על המחברים טעימה מהספר
שם בעברית לפצח את קוד העושר
דאנאקוד 99-1439
מספר עמודים 280
שם המתרגם אמה ברוורמן
שם באנגלית Cracking The Millionaire Code
שם מחבר באנגלית Mark Victor Hansen • Robert G. Allen

תקציר

מדוע אנשים מסוימים נאבקים בקשיים כספיים בעוד אחרים נהנים מחיי עושר חסרי דאגות כלכליות? מה היה קורה אילו יכולתם ליהנות מסגנון חיים עשיר יותר בלי להקריב דבר מהערכים שלכם, בריאותכם, עולמכם הרוחני, חירותכם, חבריכם ומשפחותיכם? על פי ניסיונם של שני מחברי ספר זה: הדבר אפשרי.

מרק ויקטור הנסן הוא שותף לכתיבת סדרת ספרי "מרק עוף לנפש" שזכתה להצלחה אדירה ורוברט ג' אלאן אף הוא סופר מצליח, הוא מחבר רב-המכר "מיליונר ברגע" (בעברית בהוצאת "מטר". אך לא תמיד חייהם נראו כך. שני המחברים מכירים היטב את טעם הכישלון. שניהם איבדו הכול - יותר מפעם אחת! אך במשך הזמן גילו השניים את העקרונות שעזרו להם ועכשיו גם לכם לנהל את החיים העסקיים שלהם בדרך אחרת, ומאז שמחתם ועושרם גדלו באופן חסר תקדים.

כעת, באמצעות ספר זה, מעניקים לכם הנסן ואלאן את עקרונות היסוד הבדוקים שלהם לפיצוח הסודות של יצירת עושר. המפתחות טמונים בארבעת צופני העושר שבספר:

  • צופן הגורל
  • צופן המנסרה
  • צופן המלאך
  • צופן הכוכב

בספר כלולים סיפורים של אנשים כמוכם, שגילו כי גם להם יכולים להיות חיים יוצאים מגדר הרגיל. קראו בספר ותלמדו כיצד להפוך את הנכסים הלא ידועים שלכם למיליונים, כיצד ליצור את הצהרת ההון הנאורה שלכם, "להגדיל פי מאה" כל עסק, לפעול על פי תוכנית 101 הימים למיליון הראשון שלכם ולהשתמש בנדבנות על בסיס קבוע כדי לסלול את הדרך לעושר גדול עוד יותר.

ואולי תתקשו להאמין, אבל הכול מתחיל מכם - הכול מבוסס על עשיית משהו שטבעי לכם. לאחר שתחליטו מה אתם אוהבים, תצאו לדרך כאשר אתם מונעים בלהט התשוקה האמיתית שלכם. כן, יהיה צורך בנחישות ובעבודה קשה, אך לאחר שתפצחו את צופן העושר, כל מאמציכם ייראו "נכונים" יותר מתמיד.

האם אתם מוכנים להפוך למיליונרים? למה אתם מחכים?

"זהו ספר רב עוצמה. כאשר מרק ויקטור הנסן ורוברט ג' אלאן כותבים על הצלחה והשגת עושר בדרך הנכונה, כדאי שכולנו נשים לב. "לפצח את צופן העושר" ימריץ אתכם לפעולה."

פאט ויליאמס, סגנית נשיא בכירה, Orlando Magic

"אלה אינם תעתועי לשון, אלא עקרונות אמיתיים, מציאותיים ומעשיים שהופכים מיליונרים למיליונרים. אך עשיית כסף הנה רק חלק מיצירת מיליונר מאושר. עשיית המעשה הנכון עם הכסף שהרווחתם חשובה באותה מידה. על-ידי יישום הכללים הפשוטים והייחודיים שמוצגים בספר זה אפשר להרוויח מיליונים ולעשות טוב לאחרים בעת ובעונה אחת."

מו סיגל, מייסד, Celestial Seasonings

"הספר מראה ליזמים שלב אחר שלב כיצד לממש את הפוטנציאל האדיר הטמון בהם."

פול זיין פילצר, כלכלן

"סוף-סוף, אסטרטגיות פשוטות, ברורות וישימות לבניית עושר. ועם כל עמוד אתם מקבלים מפתח חדש לאוצר שלכם."

דבורה רוסאדו שאו, Dream BIG! Enterprises, LLC

על המחבר

מרק ויקטור הנסן - Mark Victor Hansen

מרק ויקטור הנסן הוא המחבר השותף של סדרת ספרי "מרק עוף לנשמה", שנמכרו ביותר מ-100 מיליון עותקים. במשך שלושים שנה, הוא שימש מרצה ש האיר את עיניהם של מאזינים בכל רחבי העולם. הוא חיבר חמישה ספרים נוספים ושש תוכניות שמע פופולאריות וזכה בתוארי כבוד ובפרסים רבים, ביניהם פרס הורשיו אלגר.


רוברט ג' אלאן - Robert G. Allen

רוברט ג' אלאן עזר ליצור יותר מיליונרים בצפון אמריקה מכל אדם אחר והוא המחבר של כמה מספרי הפיננסים המצליחים ביותר בהיסטוריה. שני הספרים הראשונים שלו, Nothing Down ו-Creating Wealth, נמכרו ביותר ממיליון עותקים כל אחד. וספריו האחרים - Multiple Streams of Income, Multiple Streams of Internet Income ו"מיליונר ברגע" - שגם הוא ראה אור ב"מטר" (בשיתוף עם מרק ויקטור הנסן) - הפכו לרבי-מכר גדולים.


טעימה מהספר

אנו רוצים לחולל שינוי      
(עם האנשים שמחוללים שינוי שמחולל שינוי)      

מבוא
תארו לעצמכם את זה…

ליד דלת הבית שלכם עומדים ברגע זה שני גברים שנראים עשירים מאוד. הגבוה מהשניים מושיט את ידו ומקיש על הדלת. אתם פותחים ורואים לפניכם את מרק ובוב – מחברי הספר הזה – עומדים ומחייכים מאוזן לאוזן.

"מזל טוב!" אנו אומרים לעומד מולנו, "נבחרת להיות אחד המתמודדים בתוכנית מציאות חדשה בטלוויזיה, 'לפצח את קוד העושר'. אתה ו- 19 מתמודדים נוספים תחולקו לארבעה צוותים. כל צוות יקבל משימה: למצוא רעיון ששווה מיליונים ליצירת עושר נאור. אתם תבדקו את הרעיון שלכם ותיישמו אותו, במטרה להרוויח מיליון דולר במזומן. הצוות יתרום את עשרת האחוזים הראשונים של הרווח לארגון צדקה, שאת שמו תמסרו לפני שתצאו לדרך. שלושה צוותים נוספים יתחרו בכם.

״והפרס הגדול? הצוות שמרוויח ותורם הכי הרבה כסף 'נאור' יזכה במיליון דולר נוספים.

״אתה עדיין מעוניין?

״אולי אתה שואל את עצמך למה בחרנו דווקא בך. טוב, בעצם אתה בחרת את עצמך, בעצם קריאת הספר הזה. וכאשר תשלים את השאלון המיוחד שניתן
למצוא באתר האינטרנט שלנו, תעשה צעד נוסף שיוכיח שאתה לא עוד אחד מאותם רומנטיקנים שיש להם רעיון הזוי איך להתעשר במהירות, שממהרים להתלהב מחלומות אבל ממהרים באותה מידה לוותר עליהם. במשך השנים למדנו שרוב האנשים מעולים בהתחלות אבל גרועים בסיומים. רואים עליך שאתה מבין שהעושר הוא ריצת מרתון, ולא ריצת 100 מטר.

״אתה מוכן? תאר לעצמך שמיליוני אנשים צופים בך בזמן שאתה מתחרה על מיליוני דולרים. תאר לעצמך את השבוע האחרון של התוכנית, שבו ארבעת הצוותים חושפים את יצירות מיליון הדולר שלהם בזמן צפיית-שיא. תאר לעצמך שמיליוני צופים 'מצביעים בכרטיסי האשראי שלהם' למען מוצרי מיליון הדולר המוצעים בטלוויזיה, בערוץ כלל-ארצי. תאר לעצמך כמה מיליונים ניתן להפיק מפרסום כזה. תאר לעצמך איזו הרגשה טובה תהיה לך כשתדע שארגון הצדקה שבחרת מקבל את עשרת האחוזים הראשונים מהרווח. תאר לעצמך שאתה בצוות המנצח, והולך הביתה עם עוד מיליון דולר בשבילך! נכון שזה יהיה נהדר?"

המציאות מתחילה עכשיו
טוב, יכול להיות שתוכנית המציאות שלנו עדיין לא בשלה לזמן צפיית-השיא, אבל המציאות עצמה תתחיל ברגע שתסיימו את קריאת הספר הזה ותתחילו לפעול. בעמודים האלה נראה לכם איך להפוך את הרעיונות הנאורים שלכם למיליונים. לאחר מכן, באתר האינטרנט שלנו, נוביל אתכם צעד אחר צעד בתוכנית של 101 ימים למיליון הנאור הראשון שלכם.

ספר זה מחולק לשני סוגים של תכנים, והם שונים לגמרי זה מזה. מהעמוד השני בכל פרק תמצאו בעמודים הימניים, בדפים ירוקים, סיפורי חיים אמיתיים של אנשים רגילים שפיצחו את קוד העושר וגרפו הון אדיר מרעיון אחד ויחיד, לעתים קרובות תוך כדי התמודדות עם אתגרים לא קלים. הם הרוויחו מיליונים ונתנו מיליונים בדרך הנאורה. אנחנו מקווים שסיפוריהם ייתנו לכם השראה.

בגוף הטקסט תלמדו איך לפצח את קוד העושר האישי שלכם. נראה לכם איך להתגבר על הפחדים האישיים שלכם. נראה לכם איך אפשר לקבץ סביבכם צוות נהדר. נראה לכם כיצד לערוך "סיעור נשמות", כדי למצוא – לא רעיון אחד, אלא עשרות רעיונות של מיליון דולר. נראה לכם דרך נהדרת ונאורה לשווק את רעיונותיכם.

יש אנשים שיוצרים את הרושם שהדרך אל העושר קלה ופשוטה. יש שנאבקים על כך כל חייהם ובכל זאת העושר חומק להם מבין האצבעות. ככה זה עובד.

יש כספת בנק ענקית, ובה שפע העולה על כל דמיון, והיא מחכה לכם ברגע זה ממש. למרבה הצער, אין במערכת החינוך מסלול ללימודי התעשרות. רק מעטים מאיתנו לומדים אפילו את כללי היסוד של הכסף – איך להרוויח אותו ולשמור עליו. אך עושר הוא יותר מאשר ללמוד על כסף. איך לומדים מהם כישורי ההתפתחות האישית החיוניים לכך – בניית ביטחון עצמי, ניהול זמן והקשבה לאינטואיציה? ספר זה נועד להראות לכם איך לפצח את קוד העושר האישי שלכם. אם אינכם מעוניינים בו למען עצמכם, הרי בהחלט תרצו בו למען האנשים בעולם הזה שהם פחות בני מזל מכם. האם תחלקו את העושר עמם? אתם תוכלו לתרום כל-כך הרבה לאנושות, אם רק תלמדו לפצח את ארבעת צופני המפתח שנועלים את כספת העושר שלכם. תנו לנו לעזור לכם לגלות את הסודות של צופן העושר האישי שלכם. אנחנו שונים זה מזה. לכל אחד מאיתנו יכולות וחולשות הייחודיות לו, וכל אחד מאיתנו צריך לגלות אותן ולנצל אותן כדי למצוא את הדרך המהירה ביותר לשגשוג. תנו לנו להראות לכם מהם הנתיבים הוודאיים, המהירים והבטוחים ביותר.

נוסף על סיפורי חיים אמיתיים ועל מידע על פיצוח צפנים, יש לספר רמה סמויה. כדי שהקריאה תהיה מעניינת יותר ומאתגרת יותר, הוסתרו סודות נוספים בין דפי הספר. בטקסט ניתן למצוא 16 חידות, קודים וצפנים ייחודיים, שנועדו לעודד אתכם להעמיק את החשיבה על עושר נאור. אם תדלגו על הצפנים בטקסט, לא תחמיצו שום דבר חשוב. אך אם ברצונכם לחשוב באופן מעמיק יותר על מושגי העושר, כדאי לכם לנסות לפצח את 16 הקודים לעושר הפזורים בין הדפים. חלק מהצפנים ברורים וגלויים לעין. חלק מהצפנים סמויים. לפעמים צירפנו להם רמזים. לדוגמה, המילים שקראתם עד כה הן חלק ממסר סמוי שנמצא במבוא לספר זה. רמז: בכמה מהמשפטים הקודמים יש אותיות מודגשות. המשיכו לקרוא את הפרק, העתיקו את האותיות המיוחדות הללו, ומסר חשוב יתגלה לכם. בסוף הפרק תוכלו לרשום את התשובה. את הצופן הסמוי הראשון מפצחים בקלות. כמו בחיים, הרמזים נעשים מאתגרים יותר ויותר עם ההתקדמות בקריאה. אז כדאי לכם לעצור לרגע, לחזור לאחור ולפענח את הצופן הראשון. כל מסר סמוי שתפענחו הוא צעד נוסף לקראת העושר שמחכה לכם.

מטרתנו לתת לכם השראה באמצעות סיפורים אמיתיים, ולהעצים אתכם באמצעות שיטות אמיתיות, כדי להניע אתכם להשיג עושר נאור בנתיב המהיר ביותר.

האם תוכלו לעשות זאת בתוך 101 ימים? אנו מאמינים שבהחלט ייתכן שרווחים אמיתיים יזרמו לחייכם בתוך פחות מ- 101 ימים; וגם אם זה לא יקרה ב- 101 ימים, מיליון נאור נוסף בימי חייכם הוא בהחלט דבר אפשרי.

דרך אגב, בקרוב אולי תשאלו את עצמכם מדוע אנו משתמשים במספר 101 לעתים קרובות כל-כך. אנו מאמינים כי 101 הוא מספר נאור, והוא הועיל לשנינו מאוד – אחת מסדרות הספרים המצליחות ביותר אי-פעם, "מרק עוף לנפש" (הוצאת "נירם", 2000), מכילה 101 סיפורים מחממי לב. על כן נשתמש במספר 101 בהקשרים שונים בכל חלקי הספר.

לכל אחד____ נתיב____ מסוים. ____ זה כולל את הלקחים שאספנו כמו____ לאורך הדרך. אולי ישנם עוד כמה לקחים שעליכם לאסוף לפני שתהיו מוכנים למיליון הנאור שלכם. רק כי אתם אולי רוצים להתעשר_____ – או רק כי אתם יכולים לעשות _____ מיליון _____ אין פירושו שאתם צריכים לעשות כן. ____ ה______ של מיליון הדולר הנאור, שאתם נועדתם ____, ממתין מעבר ___ ויתממש בעוד כמה שנים. (צופן מס' 1)

מושגי הספר יוכלו להועיל לכם מאוד. ראשית קראו את הספר ולאחר מכן היכנסו אל אתר האינטרנט שלנו, ומצאו שם את תוכנית 101 הימים.

כמה זמן תצטרכו להקדיש לכך בכל יום? אילו השתתפתם בתוכנית מציאות אמיתית בטלוויזיה, אתם וחברי הצוות הייתם עובדים 24 שעות ביממה במשך שבעה ימים בשבוע. כיוון שרוב האנשים אינם יכולים לרוץ מסביב לשעון, בנינו את התהליך כך שתצטרכו להקדיש לכך שעה ביום לכל היותר. אם אין לכם זמן לכך, יידרשו יותר ימים להשגת המטרה. בהערכה גסה, אם תפרסו את המשימות על פני 101 שבועות, תשיגו את מטרת מיליון הדולר שלכם תוך פחות משנתיים. אם תבחרו לבצע את המשימות ב 101- חודשים, תשיגו את מטרתכם תוך שמונה שנים בערך. כפי שנאמר, אין מטרה לא מציאותית, יש רק מסגרת זמן לא מציאותית.

צוות פיצוח הצופן שלכם
לפני שתיגשו לעבודה, אנחנו מבקשים שתשתפו במטרה שלכם עוד ארבעה אנשים שחושבים כמוכם. שאלו ארבעה חברים, בני משפחה או עמיתים לעבודה שאלה פשוטה:

האם אתם רוצים להפוך למיליונרים נאורים?

כך תהיו צוות של חמישה. הוראות לגבי ארגון הצוות יינתנו בהמשך. לעת עתה, פשוט נסו לדמיין את המפגש עם קבוצה של אנשים מכוונים להצלחה, שמעוניינים לשפר את מצבם הכספי באופן משמעותי השנה. הקבוצה יכולה להיות מקומית או וירטואלית. הפגישות יכולות להיות פנים אל פנים או באמצעות הטלפון או הדואר האלקטרוני. יכולים להשתתף בהן חברים, בני משפחה או עמיתים לעבודה בערים אחרות.

אילו אנשים אתם רוצים בצוות המיליונר הנאור שלכם? חשבו על אנשים מכוונים להצלחה, בעלי חשיבה חיובית, שיש להם הוכחות בשטח. יחד תבנו רשת שתיצור את כל הערך שלכם בעתיד. הון החברוּת הוא שלב מקדים לכל הון פיננסי. יכול להיות שכדי למצוא ארבעה חברים נאמנים, מסורים, שחושבים כמוכם, תצטרכו לספר על כך ל- 101 אנשים. זה בסדר. אתם תמצאו את אותם אנשים משמעותיים, שיכולים לחולל שינוי אדיר בהצלחה שלכם, בחשיבות שלכם ובתוצאות שלכם בעתיד.

אולי קשה להאמין בזה עכשיו, אבל האנשים האלה מחפשים אתכם ומתפללים שתופיעו בחייהם באותה מידה שאתם מחפשים אותם. עודדו כל חבר בצוות להשקיע ולרכוש עותק של ספר זה. בקשו מהם לקרוא, לסמן ולהדגיש כל תובנה, הגיג ורעיון, ולדבר על כך עמכם. גילינו שאנשים שמשתמשים בנוסחה זו מתחילים להעלות רעיונות איך להרוויח כסף. מיד הם מתחילים למשוך אליהם את האנשים הנכונים ולהשיג את התוצאות הנכונות. בהמשך נגדיר את זה בשם "תגלית הגורל
" (Serendestiny), השלב שבו היכולת לגלות תגליות באקראי (serendipity) והגורל האישי שלכם (destiny) מתממשים בקלות וכמעט ללא כל מאמץ.

טובים השניים מן האחד אשר יש להם שכר טוב בעמלם.
כי אם יִפלו, האחד יקים את חברו ואילו האחד שיפול
ואין שני להקימו…
ואם יתקפו האחד השניים יעמדו נגדו והחוט המשולש לא
במהרה ינתק.      – קהלת ד, 9– 12

רשמו את שמותיהם של עשרה חברי צוות אפשריים בשורות הריקות למטה. לאחר מכן, פנו לכל אחד מהם עד שייווצר הצוות שלכם.

           אתם מוכנים?
                בואו נתחיל.

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il