לפני ואחרי

כריסטין האנה


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית לפני ואחרי
דאנאקוד 99-1030
מספר עמודים 352
שם המתרגם נעמי גל
שם באנגלית On Mystic Lake
שם מחבר באנגלית Kristin Hannah

תקציר

לפעמים עליך לאבד הכל כדי לגלות מה חשוב באמת... "לפני ואחרי" מאת כריסטין האנה, הוא ספר נוגע ללב ומלא עדנה על אהבה אמיתית, אובדן ותשוקה, ועל החרוזים השבירים המחברים יחדיו משפחות ומפרקים אחרות.

ילדתה היחידה של אנני קולווטר עזבה את הבית ונסעה ללמוד בחו"ל. באותו יום עצמו, בעלה זה עשרים שנה הודה באוזניה שהוא מאוהב באישה צעירה. לבד בבית ששוב אינו בית, מגלה אנני שמשך שנות נישואיה נעלמה לאט לאט. בודדה ומבוהלת היא נוסעת לבקש מקלט אצל אביה במיסטיק, עיר קטנה במדינת וושינגטון, שם גדלה, בתקווה ששם תמצא את האישה שהיתה פעם ושהיא רוצה להיות גם היום.

במיסטיק היא שבה ומתאחדת עם ניק דלקרואה, אהובה הראשון, שהתאלמן זה מכבר ולא מסוגל להתמודד עם איזי, בתו בת השש, ילדה בעייתית, מוכת יגון ושקטה מידי. שלושתם יחדיו מתחילים להחלים, ואנני לומדת סופסוף שהיא יכולה לאהוב מבלי לאבד את עצמה. אבל בדיוק כשהיא מוצאת הזדמנות שנייה לאושר, שבים חייה ומיטלטלים ועל אנני לבחור בחירה קשה מנשוא.

"לפני ואחרי" הוא סיפורה של אישה אחת רגילה כביכול, אבל הספר מדבר על כל מי שנאלץ אי פעם לבחור בין מה שיש... לבין מה שיכול להיות.

על המחבר

כריסטין האנה - Kristin Hannah

כריסטין האנה (1960), מחברת רבי-המכר "הכל למען האהבה", "מבחן האהבה" ו"אי הקיץ" (שלושתם בעברית בהוצאת "מטר") חיה עם בעלה ובנה בצפון-מערב ארצות-הברית. ספריה של כריסטין האנה כבר זכו בפרסים רבים, ביניהם חשובים ומכובדים. נוסף על אלה נכללו אחדים מהם ברשימות חמשת הספרים הטובים ביותר המתפרסמות ב"פבלישרס וויקלי" ו"ליבררי ז'ורנל".

עוד על האנה באתר האינטרנט שלה:
Kristin Hannah


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il