לחשוב עם הנשמה

על אינטליגנציה רוחנית ועל משמעותה בחיי היומיום

ריצ'רד נ. וולמן


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית לחשוב עם הנשמה
דאנאקוד 99-1102
מספר עמודים 224
שם המתרגם ורדה יערי
שם הספר במקור Thinking With Your Soul
Spiritual Intelligence and Why It Matters
שם מחבר באנגלית Richard N.Wolman

תקציר

"האינטליגנציה הרוחנית מתבטאת ביכולתו של האדם לשאול שאלות נשגבות על משמעות החיים, ובו- בזמן לחוות את הקשר הסמוי המחבר כל אחד מאיתנו לעולם שבו אנו חיים" - ד"ר ריצ'רד נ. וולמן

בכל אחד מאתנו מתעורר בזמן זה או אחר הרצון למצוא משמעות בחיי היומיום. הרוחניות עשויה להיות אבן- הבוחן של חיינו - גורם קבוע יחיד במינו המעניק לנו תמיכה ברגעי המבחן הקשים ביותר. תיאוריות עכשוויות על ריבוי אינטליגנציות היו קרש הקפיצה למחקרו של ד"ר וולמן, המחזיק בדעה שכל אחד מאתנו ניחן ב"אינטליגנציה רוחנית" ייחודית משלו.

"לחשוב עם הנשמה" עורך לקוראים היכרות עם האינטליגנציה החשובה מכל, ומראה את הדרך שבה נוכל לרתום אותה לשיפור חיינו.

ד"ר וולמן מציג את שאלון (Psi) Psychomatrix Spirituality Inventory כחלק מהשיטה החדשנית שפיתח להערכת תחומי הרוחניות בחייהם של אנשים, ללא קשר לדת כלשהי. יותר מ- 6000 נשים וגברים ענו על השאלון שחיבר, ולאחר ניתוח מעמיק של תשובותיהם זיהה וולמן שבעה גורמים העומדים בבסיס החוויה הרוחנית לצורותיה: אלוהות, תשומת לב, אינטלקטואליות, קהילה, תפיסה על-חושית, רוחניות בתקופת הילדות, וגורם הטראומה.

הספר "לחשוב עם הנשמה" מעניק לקוראים הזדמנות להשיב על השאלון ולבחון את הפרופיל הרוחני האישי המשתקף ממנו.

"לחשוב עם הנשמה" אינו רק זרז להתבוננות פנימית ולמודעות עצמית. הספר פותח לפנינו חקירה מעמיקה של הממד הרוחני בחיינו, מציג את הגישות הפסיכולוגיות והמדעיות שרווחו בעבר, ואת מקומו של התחום הרוחני במאה ה- 21.

על המחבר

ריצ'רד נ. וולמן - Richard N.Wolman

ד"ר ריצ'רד נ.וולמן הוא פסיכולוג קליני ומכהן כמרצה בבית הספר לרפואה בהרווארד. וולמן עומד בראש Psychomatrix - חברה עצמאית המספקת שירותים בתחום החינוך, המחקר והאבחון ומקדישה את מאמציה להרחבת הבנתם העצמית של אנשים ושל ארגונים.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il