לאחות את השבר

ג'יימס ואן פרוג


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית לאחות את השבר
דאנאקוד 99-1076
מספר עמודים 216
שם המתרגם ורדה יערי
שם באנגלית Healing Grief
שם מחבר באנגלית James Van Praagh

תקציר

האבל הוא חלק טבעי מהחיים; כולנו נתנסה במהלך חיינו באובדן כזה או אחר. אנו עלולים לאבד אדם אהוב, את מקום עבודתנו, את חיית החמד שלנו, את אהבתנו, חיי הנישואין שלנו, או את הסיכוי להגשים את חלומותינו. האובדן הוא שעשוי לחולל מהפך בחיינו ולהעניק להם משמעות חדשה.

ג'ימס ואן פרוג ניחן בכישרון יוצא דופן לתקשר עם עולם רוחני הנמצא מעבר לעולמנו הגשמי. ואן פרוג שינה את חייהם של מיליוני אנשים אשר איבדו את יקיריהם. ספרו החדש "לאחות את השבר", פותח עבור רבים אחרים אפיקים חדשים של תקווה וריפוי. מחבר רב המכר של ה"ניו יורק טיימס" ,"שיחות עם העולם הבא" (בעברית בהוצאת מטר), מגלה לנו כיצד עשויים אובדן ושברון לב להיהפך להזדמנויות נפלאות לפריצה קדימה, ולהעניק לחיינו מידה של התחדשות ושל מיקוד.

ב"לאחות את השבר" מתריע ואן פרוג על הסכנות הטמונות בציות לכללי האבל המקובלים בחברה, ומעודד אותנו להתאבל בדרכנו הייחודית ובזמן המתאים לנו. כמו כן הוא מציע הדרכה מעשית לכל שלב ושלב בתהליך האבל.

כמו בשני ספריו הקודמים, ואן פרוג משתף אותנו במסרים רוחניים מדהימים ושופעי תובנות שהעביר מאנשים שמתו אל יקיריהם בעולם הגשמי. מסרים אלו מאירים באור חדש את משמעותם של האבל והאובדן. סיפורים אלו, ובכללם התנסויות מחייו האישיים של ואן פרוג, מסייעים לנו לראות את חוויות האובדן שלנו כאבני דרך במסע ההתפתחות של נשמתנו.

על המחבר

ג'יימס ואן פרוג - James Van Praagh

ג'יימס ואן פרוג, מדיום בעל שם עולמי, התפרסם בזכות המסרים שהוא מעביר והשיחות שהוא מנהל בין העולם הגשמי לבין העולם הרוחני. הוא מקדיש את זמנו למסעות ברחבי העולם ומפיץ את הידע שצבר בספריו, בהדגמות פומביות, בהופעות בטלוויזיה וברדיו, בסמינרים, בסדנאות ובמסעות רוחניים ברחבי העולם.

למידע נוסף בקשר לג'יימס ואן פרוג: אתר האינטרנט שלו


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il