תקציר על המחבר/ת
שם בעברית טרף
דאנאקוד 99-1121
מספר עמודים 277
שם המתרגם עליזה רענן
ז'אנרים ספרות מתורגמתמתח
שם באנגלית Chosen Prey
שם מחבר באנגלית John Sandford

תקציר

ג'ון סנדפורד, סופר רבי-המכר מספר אחת, חוזר בטרף, המותח מכולם: סיפורו של אדם חביב העוסק בתחביב הכי פחות חביב שניתן להעלות על הדעת.

בשנה שעברה כתב הלוס אנג'לס טיימס על הרומן של סנדפורד "ציד לא חוקי": "סודות נחשפים, קליעים מתעופפים, גופות צונחות והאדמה שלא חדלה מלנוע. לא תרצו להחמיץ את זה." מילים אלה נכונות אף יותר כשבאים לתאר את "טרף".

לג'יימס קטר, פרופסור לתולדות האמנות, סופר וסוטה שמח בחלקו, יש תחביב: הוא נוהג לצלם נשים בסתר, ולהפוך את התצלומים לרישומים בעלי מיניות בוטה. יום אחד, הוא מקדם את התחביב שלו צעד אחד נוסף... ובכן, דבר אחד מוביל למשנהו והוא נאלץ להרוג את הדוגמנית-בעל-כורחה. אחרי הכל, גבר במעמדו חייב להקפיד על הזהירות. ואתם יודעים מה? זה אפילו מצא חן בעיניו.

סגן המפקח לוקאס דוונפורט, שבאותה עת שקוע בתסבוכת בחייו הפרטיים, מחליט לקחת בעצמו את התיק הזה, בתקווה שעבודה משטרתית ישירה תעזור לו לברר גם לעצמו את הדברים, אולם משהעקבות מקבלים תפנית בלתי צפויה, הוא מגלה עד מהרה ששום דבר אינו ישיר וגלוי ברוצח הזה. לוקאס נוכח לדעת שהאיש לומד את הנושא תוך כדי התרחשות, והופך למפלצת - ייתכן שללוקאס לא נותרה כל ברירה אלא להיכנס ישר לגוב האריות...

"טרף", ספר השופע תיאורי אופי עשירים, פרטים, ודרמה יוצאת מן הכלל שהפכה להיות הסמל המסחרי של סנדפורד, הוא מותחן באוקטן גבוה לכל אורך הדרך, יצירת מופת של מתח.

על המחבר

ג'ון סנדפורד - John Sandford

ג'ון סנדפורד הוא שם העט של העיתונאי זוכה פרס פוליצר ג'ון קמפ. זהו הרומן האחד-עשר שלו. הוא כתב ספרי מתח רבים וגם כמה ספרי ילדים. סנדפורד מתגורר במינסוטה. ספרו "חיסול בחסות החוק" יצא לאור בעברית בהוצאת מטר.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il