חשבון בנק חסוי

כריסטופר רייך


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית חשבון בנק חסוי
דאנאקוד 99-3030207
מספר עמודים 504
שם המתרגם עליזה רענן
ז'אנרים ספרות מתורגמתמתח
שם באנגלית Numbered Account
שם מחבר באנגלית Christopher Reich

תקציר

הוא לא יכול לחיות עם השקרים, אבל האמת עלולה להרוג אותו.

לפני שבע עשרה שנה מישהו רצח את אביו, היום הוא מוכן לעשות כל שיידרש כדי לגלות מי עשה את זה - ומדוע.

כדי להתקרב אל המעסיק לשעבר של אביו בבנק השוויצרי המאוחד, חייב ניק לזנוח מאחוריו ארוסה אהובה וקריירה מבטיחה בוול-סטריט. כשהוא שוקע עמוק יותר בעולם הסמוי שבין כותלי הבנקים השוויצרים המפורסמים, הוא נתקל בשחיתויות, אדישות מוסרית, חמדנות, בגידה, הלבנת כספי סמים למימון טרור גרעיני נגד ישראל והעלמת עין ללא הנד עפעף של רשויות ממשלתיות חובקות עולם, כל זאת בשם ערך הסודיות.

משגוברים החיפושים והסכנות, ניק חייב לקבל החלטות מוסריות, ולא פעם מתברר לו שגם הוא מוכן לוותר על נקיפות המצפון שלו, בעיקר לנוכח ההכרה כי חייו עלולים להיות הקורבן האחרון שיידרש להקריב.

על המחבר

כריסטופר רייך - Christopher Reich

כריסטופר רייך נולד בטוקיו בשנת 1961. הוא בוגר אוניברסיטת ג'ורג'טאון בוושינגטון ואוניברסיטת טקסס באוסטין. הוא עבד שנים רבות בבנק האיגוד השוויצרי (Union Bank of Switzerland) במחלקה לבנקאות פרטית בז'נבה, לפני שעבר למחלקת המיזוגים והרכש בציריך. כיום הוא חי באוסטין, טקסס ומתמקד בכתיבה.

כריסטופר הוא מחברם של רבי מכר רבים ברשימות ה"ניו יורק טיימס", ובהם "המרדף אחרי הרץ", "המיליארד הראשון", "אחיזת עיניים", "חשבון בנק חסוי", כולם ראו אור בעברית בהוצאת מטר. על אחד מספריו הוא קיבל ב-2006 פרס בינלאומי יוקרתי לכותבי מותחנים.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il