חברים לנצח

בראדלי טרבור גריב


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית חברים לנצח
דאנאקוד 99-1106
מספר עמודים 120
שם המתרגם אירית ארב
ז'אנר ספרי מתנה
שם באנגלית Friends To The End
שם מחבר באנגלית Bradley Trevor Greive

תקציר

מה עושה חברים למיוחדים כל-כך? מה אומרת עלינו בחירת החברים שלנו? מה מצית את החברויות הטובות ביותר ומגן עליהן מפני שחיקה? ב"חברים לנצח: ערכה האמיתי של חברות" משתמש בט"ג בטקסט המאויר בתצלומי חיות, סימן ההיכר שלו, כדי לחקור את חוויית הקסם היומיומי של החברות.

הוא בודק למה אנחנו לא יכולים לחיות בלי חברים, איך צומחות חברויות נהדרות מתוך התחלות צנועות, מה לעשות כאשר חברות טובה עולה על שרטון, ולמה כל זה כל-כך כדאי. וכמו שבראדלי טרבור גריב אומר, "יש יצורים מתבודדים מעטים מאוד על פני כדור הארץ. ולרובם יש בעיות חמורות של היגיינה אישית."

"חברים לנצח" מצטרף לספריו הקודמים של בט"ג, רבי-המכר "יש גם ימים כאלה...", "אין כמו אמא!", "אמהות זה לא משחק ילדים!", "הגבר של חייך", "כי חיים רק פעם אחת", "איזה עולם נפלא!" ו-"הספר לאנשים שרוצים להספיק הכל", שראו אור ב"מטר" ונמכרו ברחבי העולם ב-10 מיליון עותקים.

על המחבר

בראדלי טרבור גריב - Bradley Trevor Greive

באמצעות שילוב של תצלומי בעלי-חיים שובי לב, הומור עדין ותובנות שלא יסולאו בפז - סימן ההיכר של בט"ג, הוא מאפשר לנו להתמודד, להתרגש וליהנות.

נוסף על כתיבת ספרים מבדרים ומעוררי עניין,
גריב הוא צייר, קריקטוריסט, מעצב רהיטים וצעצועים, במאי אנימציה, תסריטאי, והיה מפקד מחלקת צנחנים. הוא גר בסידני, אוסטרליה, עם הארנב שלו, ביף.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il