יומן יין הרפתקאה ישראלית

רוני ססלובדוד סילברמן, איתמר גורגיא הרן


תקציר
שם בעברית יומן יין הרפתקאה ישראלית
דאנאקוד 30302102007
תאריך הוצאה 2021

תקציר

הספר העדכני ביותר הסוקר את עולם היין המקומי מנקודת מבטו של המבקר ביקב.
בספר ניתן למצוא פירוט על  179 יקבים בהם ניתן לבקר,
מקומות טעימים בסביבתם להשלמת חווית הטיול הקולינרי,
  ומידע מקיף על תרבות היין המקומית, שנכתב על ידי טובי המומחים בתחום.

 

יומן היין כולל צילומים של כלל היקבים, מידע נגיש וחשוב ואינפוגרפיקה - מידע ויזואלי עם נתונים מרתקים על ענף היין הישראלי: מה הם זני הענבים המרכזיים הגדלים בישראל? לאן מייצאים את היין הישראלי? כמה יין אדום ולבן מיוצר בישראל ועוד.

לכל תיאור יקב התווספו אייקונים המציינים פרטים חיוניים כגון, גודל היקב, אפשרות ביקור בשבת, כשר, טבעוני, יכולת הגעה עם כלבים, ידידותי לילדים, מגיש כיבוד קל או ארוחות מלאות, אופציית לינה, נגישות למתניידים בכיסא גלגלים. כמו כן, קיימת אפשרות להפוך את הספר ליומן אישי, בו הקורא מוזמן להוסיף הערות וחוויות, בתקווה שכל ספר יהפוך לתיבת אוצר אישית, של זכרונות מהיקבים והכרמים של הארץ.

 

הספר מחולק לשישה פרקים על פי אזורי היין: רמת הגולן, גליל, כרמל, יהודה, שדרת ההר והנגב. בצדו של הספר ניתן לזהות את האזורים השונים דרך הצבעוניות המייצגת אותם. בכל פרק תמצאו מפה, נתונים אקלימיים, גאוגרפיים, תיאור אופי האזור, האוכלוסייה השוכנת בו וייחודו, ובנוסף: מפות מקוריות של אזורי היין עם מיקום היקבים בכל אזור ומפת ישראל עם האזורים השונים.

 

היומן נכתב בעברית ובאנגלית באופן דו-צדדי על מנת לקרב ישראלים ותיירים לתרבות היין המקומית בצורה נגישה, קלה ונעימה. העריכה נעשתה ע"י מירה איתן (עברית) ואדם מונטיפיורי (אנגלית), שני מומחים שזוכים להכרה והערכה ברחבי העולם.

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il