המרדף אחרי הרץ

כריסטופר רייך


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית המרדף אחרי הרץ
דאנאקוד 99-1070
מספר עמודים 376
שם המתרגם אריה חשביה
ז'אנרים ספרות מתורגמתמתח
שם באנגלית The Runner
שם מחבר באנגלית Christopher Reich

תקציר

ברב המכר הראשון, המהמם, פרי עטו, "חשבון בנק חסוי" (בעברית בהוצאת מטר), שניו-יורק טיימס שיבחו במילים "חכם", מתוחכם", ו"נפלא", כריסטופר רייך יצר רומן מתח עוצר נשימה, קלאסיקה מודרנית. ברומן החדש שלו הוא חוזר לעולם המחשמל של ספרי מתח בינלאומיים, שעלילתו נרקמת על רקע גרמניה שלאחר מלחמת העולם השניה.

יולי 1945. דוולין ג'אג', עורך דין אמריקאי שהיה בלש במשטרת ניו-יורק, בא לאירופה במסגרת בית המשפט הצבאי הבינלאומי ששפט פשעי מלחמה נאצים. אבל לג'אג' יש מטרה אישית מאוד, לאתר את הנאצי שגרם למות אחיו, איש ששמו אריך סייס. סייס, איש אס.אס ורץ אולימפי לשעבר שכינויו "האריה הלבן", נמלט ממחנה שבויים אמריקאי. ג'אג' שנשבע לנקום את דם אחיו ולהביא את סייס לדין, פותח מיד במרדף. גורמים הנחושים למנוע בעדו מלהגיע אל טרפו מאיימים עליו על כל צעד ושעל. הוא מגייס לעזרתו את אינגריד באך, בתו היפהפייה של אחד האישים החזקים ביותר בגרמניה הנאצית, שהיתה ארוסתו של סייס.

ג'אג' מוכן לסכן את חייו במרדף אחר סייס, המתנהל בתוהו ובוהו של מדינה הרוסה, ובדרכו הוא חושף את הקשר שנרקם נגדו. כשהצייד נעשה נרדף, המרדף אחרי "האריה הלבן" נעשה מירוץ להצלת אירופה עצמה.

עלילת "המרדף אחרי הרץ" מרתקת ועשירה בפרטים היסטוריים. לפנינו יצירת מופת בתחום הסיפורת.

על המחבר

כריסטופר רייך - Christopher Reich

כריסטופר רייך נולד בטוקיו בשנת 1961. הוא בוגר אוניברסיטת ג'ורג'טאון בוושינגטון ואוניברסיטת טקסס באוסטין. הוא עבד שנים רבות בבנק האיגוד השוויצרי (Union Bank of Switzerland) במחלקה לבנקאות פרטית בז'נבה, לפני שעבר למחלקת המיזוגים והרכש בציריך. כיום הוא חי באוסטין, טקסס ומתמקד בכתיבה.

כריסטופר הוא מחברם של רבי מכר רבים ברשימות ה"ניו יורק טיימס", ובהם "המרדף אחרי הרץ", "המיליארד הראשון", "אחיזת עיניים", "חשבון בנק חסוי", כולם ראו אור בעברית בהוצאת מטר. על אחד מספריו הוא קיבל ב-2006 פרס בינלאומי יוקרתי לכותבי מותחנים.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il