המנהל הסמכותי

10 אסטרטגיות תקשורת שכל מנהל צריך לדעת

דיאנה בוהר


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית המנהל הסמכותי
דאנאקוד 99-1509
מספר עמודים 152
שם המתרגם קרן נייזר
שם באנגלית The Voice of Authority
שם מחבר באנגלית Dianna Booher

תקציר

העבירו את המסר שלכם בבהירות ובאמינות!
האם אתם מעוניינים לגרום לאחרים לפעול? להבליט את רעיונותיכם? לתקשר כמנהיגים מכובדים? בספרה המנהל הסמכותי, חולקת גורו התקשורת ומחברת רבי המכר דיאנה בוהר עם הקוראים את סודותיה המקצועיים בנושא התקשורת - הנחיות רבות עוצמה שהוכיחו עצמן בתאגידים הגדולים בעולם המופיעים ברשימת "פורצ'ן 500". בעזרת עשר אסטרטגיות ברורות, היא תראה לכם בדיוק מה יש לומר, איך לומר, מתי בדיוק, ואף איך להציג עצמכם כמנהיגים אמינים - כל אותם אלמנטים הכרחיים בעולם העסקים כיום.

היו קשובים. היו עקביים ומסרו את כל המידע.
חוקים אלה - ושבעת החוקים האחרים שבוהר מציגה בספר זה - נשמעים פשוטים למדי. אבל עקרונות מהותיים אלה של תקשורת טובה הם ההבדל בין כישלון לבין הצלחה בעסק, בקריירה או ביחסים. גם אם טכנולוגיית התקשורת שלכם משתנה - מדוא"ל והודעות במשיבון עד לשיחות ועידה ובלוגים - החוקים נותרים בעינם. אמינות היא שם המשחק.

"המנהיג הסמכותי" יסייע לכם:

  • למכור את רעיונותיכם ולהרחיב את השפעתכם.
  • לעורר השראה ולדרבן אחרים להיות חלק מצוות מנצח.
  • להתמודד עם משברים באופן שבונה אמון ולא הורס אותו.
  • לזהות אצלכם תכונות אופי חשובות שמגבירות את אמינותכם.

קראו את הספר ותוכלו להתמודד עם העברת מסרים שגרתיים ביותר, לטפל ביעילות במקרים רגישים ולהצליח בהעברת "חדשות רעות". מעכשיו גם אתם תוכלו לתקשר מעמדה של כוח, ולהנהיג אחרים בהצלחה.

"למנהיגים דגולים יש בראש ובראשונה יכולות תקשורת דגולות. אם אתם מעוניינים להעלות את רמת המנהיגות שלכם, קראו את הספר הזה."

- קן בלנ'צארד, מחבר רבי-המכר: תורת המנהיגות של בלנצ'ארד, קדימה בכל הכוח!, גלולת המנהיגות, כל הכבוד! ועוצמת הידע (בהוצאת "מטר")

"איזה ספר נהדר! יכולתכם לתקשר קובעת כ-85% מהצלחתכם (או תסכולכם) וספר זה מציג בפניכם רעיונות מעשיים שבהם תוכלו להשתמש כדי להפוך משכנעים יותר - ללא דיחוי."

- בריאן טרייסי, מחבר הספר כוח הקסם.

"באמצעות כישורי ההדרכה המעולים שלה מסייעת דיאנה בוהר לקוראים ליצור תקשורת אפקטיבית כדי להגיע לרמה חדשה, שונה ורבת-עוצמה של ניהול. עשו שימוש יומיומי בספר זה - וארגונכם יהיה חזק יותר."

- ג'ון וו. גיל, סמנכ"ל תאגיד רולס רויס צפון אמריקה.

על המחבר

דיאנה בוהר - Dianna Booher

דיאנה בוהר, נואמת מחוננת הנושאת בתואריים באמנות הנאום ובדוברות, היא מומחית לתקשורת עסקית בעלת שם עולמי ומחברת 43 ספרים אשר תורגמו ל-23 שפות. קלטות וידאו ושמע, וכן מערכות ללמידה אלקטרונית באינטרנט המבוססות על ספריה, מסייעות לאנשים לשפר את התקשורת, את יעילות המכירות ואת היצרנות שלהם. דיאנה היא מייסדת ונשיאת "בוהר יועצים", הפועלת החל משנת 1980 ומסייעת למנהלים בכירים, למנהלים זוטרים ולבעלי תפקיד אחרים בארגונים שונים ברחבי העולם, לתקשר בבהירות, בתמציתיות וביעילות.

תוכניות שהחברה מציעה מיועדות לכל סוגי התקשורת התאגידית: מסמכים כתובים (דוא"ל, הצעות, דוחות, מכתבים והליכים); מצגות בעל פה; פגישות; יחסי גומלין עם עמיתים לעבודה, שותפים אסטרטגיים ולקוחות. גישתה של בוהר מתמקדת במיומנויות התקשורת העסקית ההכרחית בכל רחבי העולם כדי להצליח.

החברה מעניקה ייעוץ תקשורת ואימון לחברות רבות המופיעות ברשימת "פורצ'ן 500" ועם לקוחותיה נמנים 22 מתוך 50 התאגידים הגדולים ביותר בארצות-הברית. בקרו באתר האינטרנט של בוהר.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il