החוש השישי

גייל פרגוסון


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית החוש השישי
דאנאקוד 99-1042
מספר עמודים 256
שם המתרגם בן-ציון הרמן
שם הספר במקור Cracking the Intuition Code
שם מחבר באנגלית Gail Ferguson

תקציר

כיצד אתם מקבלים החלטה? לפי תחושת בטן? מתוך אינסטינקט או חוש עמום? בשל כוח מניע או קולות פנימיים? האם החלטותיכם מושפעות מ"הרגשות" לא מוגדרות, "חוש" כיוון חזק או סתם "ידיעה" ללא כל סיבה ניכרת לעין?

אם תשובתכם לאחת השאלות האלה היא חיובית הרי שאתם אינטואיטיביים.

לא משנה איזה שם תעניקו לה, אינטואיציה היא רבת קסם אך מסתורית, ומעטים מבינים אותה. עד כה. בספר מרתק ומשכנע זה, המומחית גייל פרגוסון מסבירה את הבסיס הרציונלי להצהרתה, שאינטואיציה היא מערכת חושית נורמלית שמזומנת לנו לפי הצורך כמו כל חוש, כגון ראייה או שמיעה, אך היא מערכת שאיננה מוכרת לנו, ולכן איננו יודעים מתי היא פועלת או מה עלינו לעשות בה.

הסבריה עוזרים להבין כיצד להשתמש ביכולת האינטואיטיבית המולדת שלנו באופן בררני ומיומן. טענותיה בעד התנהגות אינטואיטיבית עשויות להיראות כיום נועזות ומרחיקות לכת, אך כשאינטואיציה תתפוס מקום ומטרה בחייכם, תיווכחו לראות שהיא מהווה אבן פינה למגוון רחב של החלטות ומהלכים יומיומיים, וגם תבינו מדוע.

פרגוסון, שהתוודעה לכושרה האינטואיטיבי בגיל מוקדם, מתארת את התנסויותיה ואת תגליותיה המדעיות במטרה להראות לקוראים דרכים לפיתוח ולשכלול היכולת האינטואיטיבית שלהם. היא משלבת את סיפור עבודתה כיועצת לצוותי הצלה וחילוץ ולחוקרים פליליים במקומות שונים בעולם - עם תובנות חשובות שהפיקה בשנים שהושקעו במחקר מדעי והיסטורי ובדיון ציבורי בנושא האינטואיציה. בעזרת גישתה החלוצית תלמדו לקנות שליטה בכוחות האינטואיטיביים שלכם, ובכך להעשיר את חייכם ולשפרם.

על המחבר

גייל פרגוסון - Gail Ferguson

גייל פרגוסון היא פסיכולוגית חינוכית שמרצה ומייעצת בתחום בכל העולם. היא עבדה כיועצת אינטואיציה בארה"ב, באירופה, במזרח התיכון ובאסיה, שם יעצה לרבים, ביניהם אישים מפורסמים, מנהיגי עולם, מדענים ואמנים.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il