החוקרים

וא"ב גריפין


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית החוקרים
דאנאקוד 99-3030209
מספר עמודים 456
שם המתרגם אריה חשביה
ז'אנרים ספרות מתורגמתמתח
שם באנגלית The Investigators
שם מחבר באנגלית WEB Griffin

תקציר

הבלש מאט פיין ועמיתיו ממחלק המבצעים המיוחדים של משטרת פילדלפיה מתמודדים בו בזמן עם שתי חקירות גדולות: פשע אכזרי וחקירה פנימית מתמשכת של קבוצת שוטרים מושחתים הלובשת בפתאומיות צביון מכוער. על פיין מוטל לאתר ראיה חיונית לפני שהדברים יוצאים משליטה.

באותו זמן, אישה שהוא פוגש במסיבה עשויה להיות קשר חשוב בינו לבין חוליית טרוריסטיים מקומית, ואם הוא לא ימשוך בקצה החוט מיד, ההזדמנות הזאת עלולה להתפוגג. פיין מתפקד כלהטוטן בין שתי החקירות, בעוד חייו הפרטיים מסתבכים. הוא נסחף עמוק לתוך חוגים של טיפוסים מסוכנים מאוד, ובמהרה מבין שעליו לנצל את כל כישוריו, לא רק לנצח אלא לשרוד.

"החוקרים" הוא מותחן שבו דמויות ססגוניות וריאליזם חד נפרשים לפני הקורא, בכישרון המיוחד של וא"ב גריפין. גריפין הוא אחד מאותם סופרים שמגוללים את עלילת הרומן שלהם בתמונות קצרות, נמרצות, ולפני שהקורא מרגיש בכך, כבר בלע את הספר כולו.

מהשוטר המותקף עד ניצב המשטרה בעצמו, גריפין מתאר גברים ונשים שמסכנים את חייהם, פטרונים ובני חסות, יעדים מודיעיניים, מלשינים ומודיעים, בעלים ונשים, אהבות ובגידות. זו עלילה רצופה פחדים, סכנות, אומץ לב, נאמנות וגבורה: דרמה משטרתית במיטבה.

על המחבר

וא"ב גריפין - WEB Griffin

וא"ב גריפין מוכר כמחברם של דרמות מלחמה ומשטרה. ניכר כי גריפין מכיר לעומק את חיי הצבא ורוחו, דבר שהביא לו שבחים רבים. גריפין זכה לאות המסדר סנט ג'ורג' של אגודת גייסות השריון של ארצות הברית ובארגונים מכובדים שונים של יוצאי צבא. גריפין גם חבר בליגיון האמריקאי וחבר התאחדות הכתבים הצבאיים של חיל הנחתים האמריקאי.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il