הדוקטור הקטן

דיטריך גרונמייר


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית הדוקטור הקטן
דאנאקוד 99-1414
מספר עמודים 368
שם המתרגם יוספיה סימון
ז'אנר ספרי נוער
שם הספר במקור Der Kleine Medicus
שם מחבר באנגלית Dietrich Gronemeyer

תקציר

ספר העשרה המעניק לקוראים הצעירים מבט מבפנים על גוף האדם שפע של מידע על גוף האדם, כיצד הוא פועל ואיך הרפואה ואימוץ אורח חיים בריא יותר יכולים לעזור כשמשהו משתבש, בשילוב הרפתקה בלשית מרתקת.

"הדוקטור הקטן" הוא נער בשם נָנוֹלִינוֹ, שיש לו אחות קטנה, כלבה בשם "ארנבי", סבא רגזן, אמא עייפה וסבתא חכמה. יום אחד הוא פוגש בדוקטור איקס, החושף בפניו את הידע החדש ביותר של הרפואה המודרנית. אחר-כך הוא פוגש גם את מִיקְרוֹ מִינִיטֶק, העוזרת הססגונית והפרועה מעט של דוקטור איקס, שהמציאה מתקן ייחודי ביותר, וכאן מתחיל מסע ההרפתקאות מסמר השיער שלו אל לב-לבו של עולם קסום - גוף האדם...

העניינים מסתבכים כאשר מדען מטורף שרוצה להשתלט על העולם גונב את המידע הסודי של מיקרו מיניטק, ונכנס לתמונה עם המצאה זדונית משלו. האם יצליח ננו להתגבר על המדען המרושע ועוזרו, ולהציל את המצב?

רפואת העתיד, מאמין מחבר הספר, תתבסס על שילוב של חידושים טכנולוגיים ורפואה טבעית, ובמרכזה יוצב האדם! הקוראות והקוראים הצעירים עורכים בספר זה היכרוּת עם סודות גופם, והמחבר אף מסביר מה יכול כל אחד לעשות כדי לחיות חיים בריאים, וכיצד ניתן להפיק תועלת מהישגי הרפואה. באמצעות תמונות מדהימות הוא חושף את יופיו הפנימי של האדם.

ספר חובה לכל ילד סקרן!

על המחבר

דיטריך גרונמייר - Dietrich Gronemeyer

פרופ' דיטריך גרונמייר נולד בשנת 1952 בבּוֹכוּם שבגרמניה, ומשמש כמרצה באוניברסיטאות ובמכונים רפואיים. גרונמייר זכה בפרסים רבים, וספריו "להישאר בן אדם" ו"ספר הגב שלי" היו לרבי-מכר.


איורים: פטר וולפרט

תרגום מגרמנית: יוסיפיה סימון

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il