תקציר על המחברים
שם בעברית בחזרה לחיים
דאנאקוד 99-1075
מספר עמודים 255
שם המתרגם הדס וייס
שם באנגלית It's Not About The Bike
שם מחבר באנגלית Lance Armstrong • Sally Jenkins

תקציר

זהו סיפור על מסע העובר דרך התחלות מבשרות רע, ניצחון, טרגדיה, השתנות והתעלות. זהו הסיפור האישי על חייו של לאנס ארמסטרונג עד כה, מילדות, דרך הצלחה מוקדמת, מחלת הסרטן שהיתה כמעט קטלנית, החלמה, הישרדות, וניצחונות בטור דה פראנס נישואים ואבהות.

"אני רוצה למות בגיל 100, כשדגל ארצות-הברית על גבי והכוכב של טקסס על הקסדה שלי, אחרי דהירה במורד ההר על אופניים במהירות של 120 קילומטר בשעה. אני רוצה לחצות קו סיום אחד אחרון, בעוד אשתי ועשרת ילדי מריעים לי, ואז למות בחן, ובניגוד מושלם למוות המוקדם, שציפה לי פעם. "

"מוות איטי אינו בשבילי. אני לא עושה שום דבר לאט, אני אפילו לא נושם לאט. אני עושה כל דבר בקצב מהיר: אוכל מהר, ישן מהר. משגע אותי כשאשתי, קריסטין, נוהגת במכונית שלנו, מפני שהיא עוצרת בכל אורות האזהרה הצהובים, בשעה שאני מתפתל בקוצר רוח במושב הנוסע. "די כבר, אל תנהגי כמו אישה" אני אומר לה. "לאנס", היא אומרת, "תתחתן עם גבר"."

מתוך "בחזרה לחיים"

חמש פעמים ברציפות זכה לאנס ארמסטרונג בטור דה פראנס.
לפניכם מהדורה מתוקנת שעודכנה עד לאחר ניצחונו החמישי
בקיץ 2003, על-ידי הפרשן יאיר בן-עמי.

על המחבר

לאנס ארמסטרונג - Lance Armstrong

לאנס ארמסטרונג, רוכב האופניים המוביל בעולם, נחוש בדעתו להמשיך ולנצח בטור-דה-פראנס מדי שנה. נוסף על כך הוא מנהל את "קרן לאנס ארמסטרונג", שמטרתה לעזור לנפגעי סרטן ברחבי העולם בהתמודדות עם המחלה ובהחלמה ממנה. הוא מתגורר באוסטין שבטקסס.


סאלי ג'נקינס - Sally Jenkins

סאלי ג'נקינס היא כתבת ספורט בעיתון וושינגטון פוסט. בשנת 2002 זכתה בפרס כתב השנה של סוכנות הידיעות "אסושייטד פרס". היא השתתפה בכתיבת ספרים רבים בנושא ספורט, שזכו להצלחה.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il