בגידה בוונציה

מחבר רבי-המכר "אוצר הטמפלרים" ו"הסוד השלישי"

סטיב ברי


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית בגידה בוונציה
דאנאקוד 99-1626
מספר עמודים 496
שם המתרגם אמנון כץ
ז'אנרים ספרות מתורגמתמתח
שם באנגלית The Venetian Betrayal
שם מחבר באנגלית Steve Berry

תקציר

קוטון מאלון - לשעבר סוכן של משרד המשפטים האמריקני וכיום סוחר בספרים עתיקים בקופנהגן - מצליח להימלט בעור שיניו משרֵפה הרסנית שמחריבה עד היסוד מוזיאון דֶני לעתיקות. ידידתו ההרפתקנית קסיופיאה ויט, מבהירה לו שהשרֵפה לא היתה תאונה או מאורע חד-פעמי.

בכל רחבי אירופה מוצתים מבנים שונים באותה שיטה רבת-עוצמה והרסנית, כדי להסתיר תוכנית שטנית בהרבה. פדרציה מרכז-אסיאנית חדשה הולכת וצוברת כוח והשפעה, ועד מהרה גוררת השָׁליטה חסרת הרחמים שלה את קוטון בעל כורחו לתוך משחק שחמט גיאופוליטי, כשמולו עומדת חבורה של בעלי כוח זדוניים וחסרי מצפון.

הפרס למנצח טמון בין תכריכי הקבורה של אלכסנדר מוקדון, בתוך קבר שמקום הימצאו לא נודע זה יותר מ-2000 שנה. קוטון וקסיופיאה יוצאים למסע חובק יבשות בין דנמרק, ונציה ואסיה המרכזית, כשהם נחושים לפתור את החידה העתיקה שפתרונה יכול להרוס או להציל מיליוני בני-אדם - תלוי מי יגיע ראשון אל הקבר.

"סטיב ברי מצטיין בזיהוי אירועים היסטוריים מסתוריים ומתעתעים, אשר בזכותם מהלכת עלינו ההיסטוריה קסם..."

- מוסף הספרים של ניו-יורק טיימס

על המחבר

סטיב ברי - Steve Berry

סטיב ברי הוא מחברם של רבי-המכר נקמת דם בפריז, בעקבות שרלמאן, בגידה בוונציה, אוצר הטמפלרים, הסוד השלישי (כולם ראו אור בעברית בהוצאת מטר). ספריו תורגמו לשלושים ושבע שפות וראו אור בחמישים מדינות. הוא מתגורר בעיר סנט אוגוסטין שבפלורידה.

סטיב ברי ואשתו, אליזבת, הקימו את המכון History Matters , עמותה ללא כוונת רווח ששמה לה למטרה לשמר את המורשת האנושית. למידע נוסף על אודות סטיב ברי והמכון, בקרו באתר: "History Matters"


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il