אתגרי הניהול במאה ה-21

החשיבה הניהולית של העתיד

פיטר דרוקר


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית אתגרי הניהול במאה ה-21
דאנאקוד 99-1033
מספר עמודים 158
שם המתרגם יעל זיסקינד-קלר
שם באנגלית Management Challenges for the 21st Century
שם מחבר באנגלית Peter E. Drucker

תקציר

אתגרי הניהול במאה ה- 21 בוחן מחדש את עתיד החשיבה הניהולית והניהול המעשי. ספר זה נכתב בידי פיטר דרוקר, שהשבועון Business Week הגדיר אותו במילים: "ההוגה הוותיק ביותר בימינו בתחום הניהול, שעדיין לא נס ליחו".

הספר מתאר דרכים חדשות להצלחה. האתגר הגדול ביותר קשור לפריון של עובדי הידע: מהו, איך אפשר לשפרו ואיך נוכל לנהל את עובדי הידע וכן את עצמנו?

הספר החדש והמרתק פרי עטו של ה"גורו" המוביל בתחום הניהול - עם הראייה העסקית ארוכת הטווח שבו - בוודאי יעורר דיונים פוריים. "אתגרי הניהול במאה ה- 21" מביא שני נושאים בסיסיים שמופיעים בעת ובעונה אחת: שינויים בכלכלה העולמית ושינויים בניהול המעשי.

שינויים אלה, במיוחד בארצות המפותחות, חיוניים לבחינת אתגרי העתיד. דרוקר שואל: מהי המציאות החדשה? אילו קווי מדיניות חדשים דרושים לחברות ולמנהלים כדי לעמוד באתגרים אלה?

עוד במטר על תורת הניהול של פיטר דרוקר:

 פיטר דרוקר - הכל על ניהול

על המחבר

פיטר דרוקר - Peter E. Drucker

פיטר דרוקר נולד בווינה בשנת 1909 והתחנך באוסטריה ובאנגליה. משנת 1929 החל לעבוד ככתב בעיתון, והיה גם כלכלן בבנק בינלאומי בלונדון. משנת 1937 הוא עובד בארצות הברית, תחילה ככלכלן של קבוצת בנקים בריטיים וחברות ביטוח, ולאחר מכן כיועץ ניהולי לכמה מהחברות הגדולות בארצות הברית ובמדינות אחרות. מאז היתה לדרוקר גם קריירה מפוארת כמורה, תחילה כמרצה לפוליטיקה ולפילוסופיה ולאחר מכן, במשך יותר מ- 20 שנה, כמרצה לניהול בבית הספר למינהל עסקים של אוניברסיטת ניו-יורק.

מלבד ספרי הניהול שלו, דרוקר ידוע גם בספריו הנבואיים שבהם ניתוחים פוליטיים, כלכליים וחברתיים. ספרים אלה מתפרשים על פני 50 שנות היסטוריה מודרנית.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il