אני אוהבת אותך יותר

לורה דקסטהאיורים: קארן קיסלר


תקציר על המחברים
שם בעברית אני אוהבת אותך יותר
דאנאקוד 99-1530
מספר עמודים 32
שם המתרגם נעמי בן-גור
שם באנגלית I Love You More
שם מחבר באנגלית Laura Duksta • Karen Keesler

תקציר

לעתים קרובות מדי האהבה נעשית ענין מובן מאליו ולא מצהירים עליה בעל-פה. את האהבה צריך לראות, לשמע, להרגיש, להראות, להביע ולבטא בקול רם – ואפלו יותר! כמו שאומרת האם לבנה בספר זה.

הקריאה בספר "אני אוהבת אותך יותר" היא מעין משחק, שיחה על אודות האהבה, שאנשים, בעקר הורים וילדים, יכולים לחלוק ביניהם במשך שנים.

את הספר הזה אפשר לקרוא מכל צד שבוחרים. הוא יראה לכם את פניה של האהבה מנקודת מבטו של הילד ומנקודת מבטו של ההורה, אב או אם, בחרוזים קצביים ובשלוב איורים מקסימים.

ספר שירגש כל מי שאמר אי-פעם "אני אוהב אותך" ושמע את התשובה "אני אוהב אותך יותר!" כמה נפלא לשמוע! כמה נפלא להשמיע!

על המחבר

לורה דקסטה - Laura Duksta

הדבר הראשון ששמים לב אליו בקשר ללורה הוא העובדה שהיא קרחת. לורה אבדה את כל שערה בגלל מחלה בגיל 11. חלפו שנים רבות עד שלמדה לאהוב את עצמה ולהניח לאחרים לאהוב אותה.

לורה מאמינה שכאשר אנשים מרגישים שאוהבים אותם – הכל אפשרי. זוהי עוצמת המסר של ספרה הראשון "אני אוהבת אותך יותר" שכתבה לאחין שלה, טיילר. מגיל צעיר מאוד חלמה לורה לטיל בעולם ולהפיץ את בשורת האהבה. כעת היא מגשימה את חלומה באמצעות ספר זה, תוכניות למודים ושיחות השראה.


איורים: קארן קיסלר - Karen Keesler

הכנוי של קארן הוא "היפית", והוא הוענק לה בשל אהבתה לאנשים ולכדור-הארץ. היא אוהבת כל דבר שמחבר אותה אל הטבע, כולל גלישת גלים וגנון. היא צמחונית אדוקה ומתרגלת יוגה ומדיטציה. קארן היא צלמת מקצועית וכעת גם מאירת. והיא מצליחה ללכד בתמונותיה את הקסם והאהבה שבעולם.

קארן מעבירה בבתי-ספר תוכניות למוד שתומכות בסביבה ובאמנות. היא גרה בדרום פלורידה עם משפחתה וכלבתה קלואי. 


השתים מכנות את עצמן "ההיפית והקרחת!" תוכלו לבקר את לורה וקארן החולקות עם הגולשים ברשת את ספוריהן, צחוקן ואהבותיהן "באתר שלהן".

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il