אמהות זה לא משחק ילדים

כל הסיבות שבשבילן שווה להיות אמא

בראדלי טרבור גריב


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית אמהות זה לא משחק ילדים
דאנאקוד 99-1180
מספר עמודים 113
שם המתרגם אירית ארב
ז'אנר ספרי מתנה
שם הספר במקור The Incredible Truth About Motherhood
שם מחבר באנגלית Bradley Trevor Greive

תקציר

אמהות זה לא משחק ילדים!

האם יש תפקיד מסובך יותר מאִמהוּת? ברדלי טרבור גריב חושב שזה התפקיד הכי תובעני, אך גם הכי מתגמל בעולם. בתפקיד הזה כל אמא יכולה להרגיש רגע אחד כאילו היא על פסגת העולם וברגע הבא... די קרובה לתחתית האוקיינוס. ומי מסוגל לתאר בצורה הטובה ביותר את השמחה ואת האתגרים שכרוכים בגידול הדור הבא? אין ספק: בראדלי טרבור גריב, הגדול מכולם.

באהבה רבה לכל אמא באשר היא, שילב גריב בכשרון רב כתיבה שנונה עם תצלומים משעשעים של בעלי-חיים, כדי לבטא בתמציתיות את מה שהוא - וגם אנחנו - מרגישים. אמהות זה לא משחק ילדים! מתאר את התחנות הרבות שילדים עוברים במסעם אל הבגרות, מלידה דרך הילדוּת ועד גיל הנעורים, ומראה איך כל אם מסורה היא גם מורה וגם תלמידה.

ספריו הקודמים של בראדלי טרבור גריב, יש גם ימים כאלה..., אין כמו אמא! הגבר של חייך ו...כי חיים רק פעם אחת התקבלו בהתלהבות ביותר מעשרים מדינות ברחבי העולם וביניהן ישראל, ומיליוני קוראים נשבו בקסמו של השילוב של תצלומים מלבבים, הומור דק ותובנות שלא יסולאו בפז.

כריכה קשה, פורמט: 15X17 ס"מ.

על המחבר

בראדלי טרבור גריב - Bradley Trevor Greive

באמצעות שילוב של תצלומי בעלי-חיים שובי לב, הומור עדין ותובנות שלא יסולאו בפז - סימן ההיכר של בט"ג, הוא מאפשר לנו להתמודד, להתרגש וליהנות.

נוסף על כתיבת ספרים מבדרים ומעוררי עניין,
גריב הוא צייר, קריקטוריסט, מעצב רהיטים וצעצועים, במאי אנימציה, תסריטאי, והיה מפקד מחלקת צנחנים. הוא גר בסידני, אוסטרליה, עם הארנב שלו, ביף.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il