אל תיקח הכל ללב...

100 טיפים והצעות לחיים טובים יותר

ד"ר ריצ'ארד קארלסון


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית אל תיקח הכל ללב...
דאנאקוד 99-3030176
מספר עמודים 243
שם המתרגם דרורה בלישה
שם באנגלית Don't Sweat the Small Stuff
שם מחבר באנגלית Richard Carlson

תקציר

ספר זה מראה לכם איך לא לתת לדברים הקטנים של החיים להוציא אתכם מדעתכם ולהשתלט על חייכם. בלשון מלאת מחשבה ותובנה, מציע הסופר ריצ'ארד קארלסון דרכים שונות כיצד להירגע תוך כדי המירוץ המתוח של החיים.

אפשר ללמוד כיצד להחזיר דברים לפרופורציות נכונות על ידי אימוץ הרגלים יומיומיים חדשים ויישום עצות, כמו למשל: "תלמד להשלים על הלא-מושלם", "שאל את עצמך: האם זה עדיין יהיה חשוב בעוד שנה?".

כמו-כן ממליץ המחבר לחיות את הרגע, לעשות משהו למען מישהו ולא לספר לאף אחד, ולהוריד את רמת האגרסיביות בנהיגה. אתם מסוגלים ללמוד לבטוח באינטואיציות שלכם, להפסיק להאשים אחרים, לחשוב לפני שאתם מדברים, ולהעדיף "נחמד" על פני "צודק".

באמצעות עצות עדינות ותומכות, ד"ר קארלסון מגלה דרכים בעזרתן תוכלו להפוך את פעילויותיכם לרגועות ואכפתיות יותר, ואת חייכם לשלווים יותר וחסרי מתחים.

כריכה קשה, פורמט 15X16 ס"מ.

על המחבר

ד"ר ריצ'ארד קארלסון - Richard Carlson

ד"ר ריצ'ארד קארלסון הוא מרצה מבוקש ובעל קליניקה המתמחה בטיפול במתחים נפשיים. הוא חיבר את רבי המכר בסדרת אל תיקח הכל ללב..: "אל דאגה - מותר להרוויח כסף"; "אל תיקח הכל ללב בחיי המשפחה"; "אל תיקח הכל ללב בחיי העבודה" והשתתף בכתיבת הספר "אל תיקח הכל ללב בחיי האהבה", כולם בהוצאת מטר.

בקרו באתר האינטנרט שלו: www.dontsweat.com


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il