איך להכניס את המתחרים שלך ללחץ

עשה מהומות בשוק לקידום מכירותיך ולהגדלת הרווח

גאי קוואסאקי


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית איך להכניס את המתחרים שלך ללחץ
דאנאקוד 99-3030128
מספר עמודים 237
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית How to drive Your Competition Crazy Creating Disruption for Fun and Profit
שם מחבר באנגלית Guy Kawasaki

תקציר

אם שמו של הספר הזה מסקרן אתכם, סימן שאתם נמנים עם קוראי ספרים עסקיים, גדושי הסברים, שנועדו לעזור לכם בניהול ובשיווק. עכשיו אתם מוכנים להסיר את הכפפות, והדבר היחיד שתרצו להחזיק בידיכם החשופות הוא מדריך זה, הבועט במוסכמות.

ברוח הכלל הישן שהוכיח את עצמו במרוצת השנים, שלפיו "לא חשוב איך אתה משחק: חשוב אם ניצחת או הפסדת", כתב גאי קוואסאקי מדריך זה בסגנון של "לא לוקחים שבויים", המיועד לדויד הרוצה לנצח את גוליית.

ספר זה, תוצר של ניסיונו הממושך בחברת "אפל" וכגורו של מחשבים ואסטרטג של עסקים, הוא מקור רב-ערך לתחבולות מחוצפות, ולפעמים אפילו קיצוניות, במכירות, בשיווק, בייצור ובמשאבי אנוש, שיסייעו לחברה או לארגון שלכם לצאת כשידכם על העליונה.

בין שאתם מקימים חברה חדשה או יוצאים לשוק עם מוצר חדש, מחזקים את מעמדכם בשוק או מנסים להגן עליו מול מתחרה שמשאביו גדולים יותר, הספר "איך להכניס את המתחרים שלך ללחץ" הוא תוכנית מקיפה להצלחה, תוך כדי הצגת דוגמאות מאלפות של חברות רבות שהיכו במתחרים שלהן ללא רחם.

הספר "איך להכניס את המתחרים שלך ללחץ" הוא משאב ששום חברה אינה יכולה להרשות לעצמה לוותר עליו.

על המחבר

גאי קוואסאקי - Guy Kawasaki

גאי קוואסאקי הוא מנכ"ל חברת גראז' טכנולוג'י ונצ'רס, חברת הון סיכון שמשקיעה בשלבים המוקדמים של חברות היי-טק. במסגרת עבודתו בחברה גם ביקר בישראל והרצה בפני קהלים שונים.

בשנות השמונים סייע גאי קוואסאקי בהובלת חברת אפל למעמד של אחת החברות הגדולות של המאה. כמייסד וכמנכ"ל חברת גראז' טכנולוג'י ונצ'רס, הוא בחן את הרעיונות של עשרות חברות הזנק וכמחברם של ספרי ניהול רבי-מכר ומאמרים רבים, הוא יעץ לאלפי אנשים שמגשימים כיום את חלומות ההזנק שלהם.

אתר הבית של: גאי קוואסאקי


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il