איזה עולם נפלא

הרפתקאות בעידן של אי-ודאות

בראדלי טרבור גריב


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית איזה עולם נפלא
דאנאקוד 99-1209
מספר עמודים 118
שם המתרגם אירית ארב
ז'אנר ספרי מתנה
שם באנגלית Tomorrow
Adventures in an Uncertain World
שם מחבר באנגלית Bradley Trevor Greive

תקציר

הספר "איזה עולם נפלא!" של בראדלי טרבור גריב הוא עוד יצירה נפלאה המתווספת לספרים העמוקים ושובי הלב החוקרים את השאלות הבסיסיות ביותר של החיים. הספר הקטן הזה, שגם הוא מתבסס על תצלומים של בעלי חיים תמימים (ולפעמים מצחיקים להפליא), בוחן שאלה גדולה מאוד: איך נישאר שפויים בעולם מלא שינויים, עימותים, בלבול וטירוף?

אבל יותר מאשר דיון בשינוי, "איזה עולם נפלא!" מייעץ לקוראים איך להיאחז במציאות ולהיות אופטימיים, גם כשנדמה שהאדמה רועדת מתחת לרגליים. אף-על-פי שהנושא הזה מקרין רצינות ודאגה, בלתי אפשרי לקרוא את הספר הזה בלי לחייך ולצחוק בקול רם.

ספריו הקודמים של גריב "יש גם ימים כאלה...", "אין כמו אמא!", "הגבר של חייך", "... כי חיים רק פעם אחת", "אמהות זה לא משחק ילדים" (כולם בעברית בהוצאת "מטר") התקבלו בהתלהבות ביותר משלושים מדינות ברחבי העולם, כולל ארצנו הקטנטונת, ומשכו מיליוני קוראים בצירוף הייחודי של תצלומים מקסימים, הומור עדין ותובנות יקרות ערך.

כריכה קשה, פורמט: 15X17 ס"מ.

על המחבר

בראדלי טרבור גריב - Bradley Trevor Greive

באמצעות שילוב של תצלומי בעלי-חיים שובי לב, הומור עדין ותובנות שלא יסולאו בפז - סימן ההיכר של בט"ג, הוא מאפשר לנו להתמודד, להתרגש וליהנות.

נוסף על כתיבת ספרים מבדרים ומעוררי עניין,
גריב הוא צייר, קריקטוריסט, מעצב רהיטים וצעצועים, במאי אנימציה, תסריטאי, והיה מפקד מחלקת צנחנים. הוא גר בסידני, אוסטרליה, עם הארנב שלו, ביף.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il