אומנות המנכ"לות

סודות הניהול מעיניהם של 50 מובילי חברות וארגונים בישראל

סיגל שביט טראוב


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית אומנות המנכ"לות
דאנאקוד 99-2366
מספר עמודים כ300
תאריך הוצאה ספט' 2021
שם באנגלית CEO Mind
שם מחבר באנגלית Sigal Shavit Traub

תקציר

"הלוואי שהייתי זבוב על הקיר בישיבת הנהלה של ארגון אחר," אמרה דפנה, ואני חייכתי. מצאתי את עצמי לא פעם מספרת למנהלים איך ארגונים אחרים מתמודדים עם הסוגיות המטרידות אותם ועם דרכי הניהול המובילות אותם.

רון תומר, נשיא התאחדות התעשיינים ומנכ"ל משותף באוניפארם, רואה במנכ"ל מנצח; אשר לוי כמנכ"ל באורבוטק הדגיש את האחריות לגיבוש תמונת העתיד של החברה; שלי לנצמן, כמנכ"לית מיקרוסופט ישראל, תפסה את המנכ"ל כאחראי על בניית הארגון, השגת התוצאות העסקיות ושביעות רצון הלקוחות. רמי לוי מיישם את תפיסתו האישית בהפניית הזרקור לתוך הארגון ולמנהיגות בגובה העיניים עם העובדים; צבי סטפק, המייסד של מיטב דש, משיג זאת בעזרת דוגמה אישית. יצירת ארגון חדשני היא שאיפה של רבים ומנכ"לים מעצבים את הארגון בהתאם: דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל, משלב טכנולוגיה חדישה ויעילה; יזהר שי, יזם הייטק ושר המדע והטכנולוגיה לשעבר, מציע לשלב בהנהלה עובדים צעירים עם חשיבה שונה.

 בספר אומנות המנכ"לות מאת הפסיכולוגית הארגונית סיגל שביט טראוב, תתוודעו לאסטרטגיות ניהול המובילות להצלחה בעידן החדש והמתבססות על ראיונות עם 50 מנכ"לים ודירקטורים ישראלים, בשילוב מיטב הספרות הניהולית העדכנית. הספר מביא תפיסת עולם מעודכנת על תפקיד המנכ"ל בהובלת חברות וארגונים במאה העשרים ואחת, מתוך הבנה שמנכ"ל אינו רק תפקיד אלא מקצוע. המנכ"לים נבחרו מארגונים בגדלים שונים ומתחומים עסקיים מגוונים: הייטק, תקשורת, פיננסים, תעשייה, קמעונאות, המגזר הציבורי, נדל"ן ועוד. כל אחד ואחת מכם ימצאו בספר מנכ"ל המתמודד עם דילמות דומות לאלו המעסיקות אתכם, והקריאה בו תחסוך לכם טעויות בדרך ובזבוז של זמן וכסף.

למי הספר מיועד?

  • מנכ"לים שרוצים להוביל את הארגון ולקבל מודל ניהולי חדשני המתאים לרוח התקופה.
  • מנהלים המעוניינים לרכוש טקטיקות ניהול שעובדות בשטח, ולהבין כיצד ניתן להתקדם לכיסא המנכ"ל.
  • יזמים ומנכ"לי סטארט-אפים המבקשים לקבל דרכי פעולה שיסייעו להם לבנות ארגון בר קיימא במציאות משתנה.

בספר תמצאו ניתוח של הסביבה העסקית החדשה לצד תובנות ניהוליות שגובשו לכלי ניהול פרקטיים, ואלה יאפשרו לכם להצליח במציאות עסקית סוערת. ניסיונם וחוכמת הניהול של המנכ"לים המרואיינים תרחיב לכם את "ארגז הכלים" ותסייע לכם להיות המנהלים שתמיד חלמתם!    

על המחבר

סיגל שביט טראוב - Sigal Shavit Traub

סיגל שביט טראוב היא פסיכולוגית ארגונית, מומחית לניהול מנהיגות וחדשנות בעולם העסקי החדש. סיגל עובדת עם מנכ"לים והנהלות מהמגזר העסקי, הפרטי והציבורי על ליטוש ניהולי, במטרה להובלת ארגונים לביצועי שיא בעידן החדש. היא מלווה חברות החל בשלב גיבוש האסטרטגיה, דרך תרגומה לתהליכים ארגוניים, בניית הנהלה מובילה, פיתוח מנהלים, ניהול שינויים ועד ייעוץ אישי.

בעזרת תהליכים אלה מסייעת סיגל למנכ"לים ולמנהלים לצמוח מבחינה עסקית, ארגונית ואישית, לממש את עצמם, להשאיר חותם ולהשפיע על סביבתם. בין לקוחותיה: התאחדות התעשיינים, המרכז למיפוי ישראל, BNI ישראל, פרטנר, משרד החינוך, משרד הביטחון, עמותת שווים, הלשכה לטכנולוגיות מידע, בית חולים הדסה, תרמוקיר, Arrow ECS Israel, ועוד. בעבר היתה סיגל יועצת בכירה בבית הספר לפיתוח מנהיגות בצה"ל ומנהלת משאבי אנוש בארגון הייטק גלובלי. עד היום השתתפו אלפי אנשים בקורסים שהיתה שותפה לפיתוחם. מדי שנה היא תורמת הרצאות וסדנאות לארגונים חברתיים ועמותות במטרה לקדם את תרבות הניהול בישראל.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il