חזרה לספר באתר


שם הספר:

דיאטת סאות' ביץ'
מאת: ד"ר ארתור אגטסטון

שם הספר במקור:

The South Beach Diet
The Delicious, Doctor-Designed
Foolproof Plan for
Fast and Healthy Weight Loss

שם המחבר במקור :

Arthur Agatston

תרגום מאנגלית: יעל זיסקינד-קלר
מחיר מומלץ: 84 ש"ח
מספר עמודים: 317
דאנאקוד: 99-1210

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

דיאטת סאות' ביץ'
מאת: ד"ר ארתור אגטסטון

על הספר

במשך שנים האיץ הקרדיולוג ארתור אגטסטון במטופליו ממיאמי ביץ' שבפלורידה להוריד משקל למען בריאות הלב שלהם, אבל כל דיאטה שניסו היתה קשה מדי לביצוע או שהמגבלות שהטילה היו קיצוניות מדי. נראה כי איש לא הצליח לדבוק בתפריטים דלי-השומן הללו לאורך זמן, ודיאטה היא חסרת תועלת אם לא מתמידים בה.

לכן המציא ד"ר אגטסטון דיאטה בעצמו, וגילה שהדיאטה מתאימה לכל אחד, לא רק למטופלים שלו. דיאטת סאות' ביץ' אינה מסובכת, ואינה גורמת לעושים אותה לחוש רעבים. בדיאטה הזאת נהנים ממנות רגילות בגודלן של בשר, עוף ודגים. אוכלים בה גם ביצים, גבינה, אגוזים וירקות. היא כוללת גם מנות ביניים וחטיפים. כשעושים את הדיאטה הזאת לומדים להימנע מפחמימות גרועות כמו קמח לבן, סוכר לבן ותפוחי-אדמה אפויים. והכי חשוב: מורידים משקל, ומה שיורד ראשון הוא שומן הבטן העקשני!

הדיאטה של ד"ר אגטסטון מספקת תוצאות מרשימות ועקביות והיא נעשתה ליקירת אמצעי התקשורת בארצות-הברית ובעולם. עכשיו גם הקוראים הישראלים יכולים להצטרף לשורות הרזים והחטובים עם דיאטת סאות' ביץ'.

"ד"ר אגטסטון הוא קרדיולוג בעל מוניטין אשר תרם רבות למקצועו, אבל דיאטת סאות' ביץ' היא ככל הנראה תרומתו הטובה ביותר. חשוב לדעת כי אין זה "עוד ספר דיאטה". זהו ספר על בריאות והרגשה טובה. ד"ר אגטסטון עושה עבודה מצוינת בהסברת חשיבות סוגי המזון שאנו אוכלים והשפעתם על מניעת מחלות, כגון מחלות לב וסוכרת. נוסף על ההרגשה הטובה יותר שתשיגו אם תבצעו את הדיאטה שלו, גם תיראו טוב יותר ואיכות חייכם תשתפר פלאים."

ד"ר רנדולף פ. מרטין,
מנהל היחידה לקרדיולוגיה לא-פולשנית
בית-החולים של אוניברסיטת אמורי, אטלנטה.