חזרה לספר באתר


שם הספר:

למה ואיך אנשים קונים?
מדע הקניות: להציג נכון ולמכור הרבה
מאת: פאקו אנדרהיל

שם הספר במקור:

Why We Buy
The Science Of Shopping

שם המחבר במקור :

Paco Underhill

תרגום מאנגלית: אורלי מזור-יובל
מחיר מומלץ: 79 ש"ח
מספר עמודים: 254
דאנאקוד: 99-3020103

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

למה ואיך אנשים קונים?
מדע הקניות: להציג נכון ולמכור הרבה
מאת: פאקו אנדרהיל

על הספר

"למה ואיך אנשים קונים?" הוא מסמך שנון ומפתיע העוסק בתרבות הקניות המתפתחת שלנו. באמצעות הומור, אבחנה דקה, אנקדוטות והרבה עובדות מהשטח, מדריך אנתרופולוג הקמעונות פאקו אנדרהיל את הקורא במסע אל תוך גן העדן והגיהינום של הקניות.

לעוסקים בקמעונאות ובשיווק, "למה ואיך אנשים קונים?" הוא מדריך מעודכן להפליא, ספר חובה המציע דרכים מעשיות וישימות, שבעזרתן יוכלו להתאים את עצמם ללקוח ולמכור יותר.

לקהל הרחב, "למה ואיך אנשים קונים?" הוא שיקוף מקסים, משעשע ולפעמים מביך של מי אנחנו באמת.

אנדרהיל והחברה שלו "אנוירוסל", נחשבים למייסדים של מדע הקניות. אנשיו של אנדרהיל עורכים תצפיות במרכזי קניות ומתעדים ומודדים בדקדקנות את המתרחש בחנויות, מבסיסיהם בניו-יורק, מילאנו וסידני צופים אנדרהיל ועמיתיו, באמצעות סרטי וידיאו, בעשרות אלפי קונים בשנה ועוקבים אחרי חוויות ביקוריהם בחנויות, בבנקים ובמשרדים.

הספר מגלה לנו מדוע נשים לא יבלו זמן רב בחנות שמעבריה צרים, למה האינטרנט לא יוכל למלא את מקומו של מרכז הקניות, כיצד חנויות חומרי בניין מתאימות את עצמן לנשים וכיצד גברים מתחילים לערוך קניות כמו נשים; כיצד הביאו נשים עובדות לשינוי בעיצוב הפנימי של הסופרמרקט ומדוע יושב מנהל סניף הבנק ליד השולחן הרחוק ביותר מדלת הכניסה.

"למה ואיך אנשים קונים?" של פאקו אנדרהיל הוא ספר מבדר ומלמד והוא ישנה את אופן ההסתכלות שלכם על חנויות ועל עצמכם.