חזרה לספר באתר


שם הספר:

למכור כאילו יש מחר
המתכון המנצח לגיוס לקוחות נאמנים ולבישול עסקאות ארוכות טווח
מאת: לוטן סגל

שם הספר באנגלית:

Selling Like There IS a Tomorrow

שם המחבר באנגלית :

Lotan Segal

עורכת: הלית ינאי לויזון
מחיר מומלץ: 98 ש"ח
מספר עמודים: 238
הספר ראה אור בחודש דצמבר 2017
דאנאקוד: 99-2104

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

למכור כאילו יש מחר
המתכון המנצח לגיוס לקוחות נאמנים ולבישול עסקאות ארוכות טווח
מאת: לוטן סגל

איך יכול להיות שמכירות – המקצוע החשוב בעולם שמניע כלכלות ומשמש כ"חמצן" של כל חברה, עסק או ארגון – אינו משהו שאפשר ללמוד אותו באוניברסיטה?

האם ייתכן שלקוחות עושים "שיעורי בית": קוראים ביקורות וסקירות, משתמשים ברשתות החברתיות, משווים מחירים, ובזמן הזה איש המכירות אינו עורך הכנה מוקדמת או "איסוף מודיעין" על אודות הלקוח?

האם יש היגיון בכך שהעולם זז קדימה, משתנה בקצב רצחני, אבל מודל המכירות שמלמדים בכל חברה נשאר בדיוק כפי שהיה לפני עשרות שנים?

כל אחד ואחת מאיתנו הוא איש מכירות. לא משנה אם אתם מנכ"לים, בעלים של חברות, מנהלים בכירים או זוטרים, סוכני מכירות, עובדים במוקד מכירות, שימור לקוחות או שירות, ואפילו סבתא שרוצה לשכנע את הנכדים לבוא יותר לבקר – כולנו מוכרים סביב השעון, ובכל אחד חבוי איש מכירות.

אם זהו המצב, האם לא כדאי שנעניק לעצמנו "יתרון תחרותי" בלתי הוגן?

כדי למכור לא צריך כישרון מולד. אפשר להתאמן ולהפוך למומחי מכירות. אני רואה את זה קורה יום-יום, שעה-שעה, בחברות ובארגונים שאני מלווה במשך שנים ארוכות.

אני מזמין אתכם לצעוד איתי אל העתיד, לרוץ לעידן חדש, למכירה חכמה ומדויקת יותר, מכירה מתוך תשוקה, רצון, בחירה, כזו שתחזיק ותיצור מצבי Win-Win לאורך שנים רבות.

הספר יקנה לכם כלים פרקטיים שנוסו אינספור פעמים בחברות מקומיות ובינלאומיות רבות, תלמדו איך להיכנס ללב של הלקוחות שלכם, איך ללכת את ה-"אקסטרה מייל", איך להשאיר חותם, איך לגייס לקוחות נאמנים, איך למכור בצורה טבעית, בלי מאמץ ובלי להישחק מהדרך – ואתם אפילו תיהנו.

בזכות הספר הקורא מבין כי לא רק שאין סתירה בין סגירת עסקה לבין שביעות רצון לקוח, אלא שלהפך – הם משולבים זה בזה.   
הרצל עוזר, יו"ר הוט וממקימי אולג'ובס

ספר מרשים מאוד ומעניין מאין כמותו. באתי לקרוא ספר מקצועי משמים על מכירות ומצאתי עצמי נשאב לתוך עלילה וחוויות מעניינות, מרתקות ובעלות מוסר השכל.   
איתן מדמון, לשעבר מנכ"ל "גלובס"

ספר קולח, ציורי ומובנה, ספר נפלא וחובה לכל אחד שרוצה להיות "שף במכירות".   
דני ורדי, לשעבר סמנכ"ל מרצדס בישראל

ממך למדתי שצריך לדעת לא רק לבשל את המכירה... אלא לדעת לבשל אותה לטעם של הקונה!   
חלי ממן, מייסדת קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא

הספר הוא מדריך עצום ממדים בתחום המכירות, שחייב לשכון על שולחנו של כל מנהל ושל כל מי שעוסק בתחום השיווק והמכירות.    דרור קראוס, בעלים של מור השקעות