חזרה לספר באתר


שם הספר:

איך - זה הכול
מדוע הכי חשוב להקפיד על איך
אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים
מאת: דב סיידמן

שם הספר במקור:

How – Why how we do anything means everything

שם המחבר במקור :

Dov Seidman

תומר שפינדל
מחיר מומלץ: 98 ש"ח
מספר עמודים: 382
דאנאקוד: 99-1779

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

איך - זה הכול
מדוע הכי חשוב להקפיד על איך
אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים
מאת: דב סיידמן

על הספר

שטף המידע ורמת השקיפות חסרת התקדים שעיצבו מחדש את עולם העסקים כיום שינו באופן דרמטי את חוקי המשחק. אנחנו בעידן ההתנהגות, וחוקי המשחק השתנו לבלי הכר. זה כבר לא מה שאתם עושים שמבדיל אתכם מהמתחרים שלכם, אלא איך אתם עושים את זה. המה הפך למוצר שניתן לשכפל או להעתיק; המפתח להשגת יתרון קבוע והצלחה ארוכת טווח של חברות עסקיות ושל העובדים שלהן טמון בממלכת האיך.

במשך יותר מעשור סייעה LRN – החברה פורצת הדרך של דב סיידמן – לכמה מהחברות המובילות בעולם לפתח תרבות מנצחת, שמקפידה לעשות דברים נכון. חזונו הייחודי עבור עולם העסקים ועולם ההתנהגות האנושית אִפשר ליותר מ-15 מיליון אנשי עסקים ביותר מ-120 מדינות ברחבי העולם להיטיב להתנהג מהמתחרים שלהם, וכעת הוא חולק עם קוראיו את גישתו החדשנית. את המבוא לספר החשוב הזה, במהדורתו המעודכנת, כתב לא אחר מאשר נשיא ארצות הברית לשעבר, ביל קלינטון.

באמצעות סיפורים מעניינים, תחקירי אירוע מפתיעים, מחקר חדשני ומתקדם במגוון תחומים וראיונות גלויי לב עם מגוון אנשי עסקים, מומחים ואנשים מן השורה, סיידמן ממחיש איך אנחנו חושבים, מתנהגים ומנהלים את עצמנו. מסתבר שאמון, יושרה, ערכים ומוניטין הם כיום המטבע הסחיר של עולם העסקים והכוח המניע מאחורי מדדים כגון יעילות, פרודוקטיביות ורווחיות.

התובנות המעמיקות והעצות המעשיות בספר איך – זה הכול יעזרו לכם להחדיר מצוינות ומשמעות לפעילותכם העסקית ולחייכם האישיים, ולמקד את מאמציכם בדרכים חדשות ויעילות.

אם ברצונכם להתבלט ולשגשג בעולם השינויים המהירים שבו אנחנו חיים, קראו ספר זה וגלו איך.

"ידידי דוב זיידמן הקדיש את חייו המקצועיים לחקור איך אנשים מנהלים את עסקיהם ואת חייהם. בעודנו מסתגלים למאה העשרים ואחת על מגוון אתגריה הייחודיים [...] אנשים בכל רחבי העולם נוסקים ומתרסקים יחד. משימתנו מוכרחה להיות יצירת קהילה גלובלית, המאופיינת באחריות משותפת, בתועלת משותפת ובערכים משותפים. יישום ההשקפה החדשה הזאת מחייב כל אחד מאיתנו לחשוב על איך ולמצוא דרכים חדשות ליזום ולפעול למען פתרון בעיות גלובלי, ששום אדם יחיד אינו מסוגל לפתור בכוחות עצמו."

- מתוך המבוא מאת ביל קלינטון

"דוב סידמן, פילוסוף מוסר מיומן, בנה עסק מצליח מאוד על התיאוריה שלפיה בכלכלה הגלובלית המקושרת והשקופה של ימינו חברות ש'מיטיבות להתנהג' ממתחריהן, ייטו גם להתעלות על מתחריהן בפן ההצלחה הפיננסית."

- מגזין Fortune

"בספרו איך – זה הכול דב סיידמן לוקח את המושג הצלחה לשלב הבא ומגדיר אותו מחדש כמסע לחיפוש משמעות. האם זה לא מה שכולנו רוצים? להשפיע באופן חיובי על העולם, להביא לשינוי, להצטיין? כדי לעשות זאת עלינו למצוא משמעות, וסיידמן מראה לנו בצורה מבריקה איך. ספר זה יביא לשינוי משמעותי בחייכם."

- מרקוס בקינגהאם, מחבר הספר עכשיו - גלה את חוזקותיך

"ספרו של דב סיידמן הוא מחקר אתי-חברתי מבריק. הוא מפשט עבור הקוראים את מורכבותם של האתגרים המהותיים הניצבים כיום בפני האנושות."

- אלי ויזל, חתן פרס נובל לשלום