חזרה לספר באתר


שם הספר:

המדיה החברתית
המנוע החדש להצלחה עסקית
מאת: גרי ויינרצ'ק

שם הספר במקור:

Crush It !

שם המחבר במקור :

Gary Vaynerchuck

תרגום מאנגלית: אסתי וכטל

ייעוץ מקצועי למהדורה העברית:
ליאור צורף, יועץ שיווק דיגיטלי


מחיר מומלץ: 89 ש"ח
מספר עמודים: 160
דאנאקוד: 99-1741

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

המדיה החברתית
המנוע החדש להצלחה עסקית
מאת: גרי ויינרצ'ק

בואו לעשות כסף מהחלום שלכם!

יש לכם תחביב שהייתם רוצים לעסוק בו כל היום? אולי רעיון טורדני כלשהו שלא נותן לכם מנוח? זה הזמן להפוך את התשוקה למקור הכנסה... בספרו המדיה החברתית ילמד אתכם גרי ויינרצ'ק איך לרתום את העוצמה של האינטרנט כדי להפוך את מה שמעניין אתכם באמת לעסק אמיתי.

גרי השקיע שנים בבניית העסק המשפחתי - חנות יין קטנה שאותה הפך לעסק מוביל בשוק האמריקני כולו. יום אחד הוא הפעיל מצלמת וידיאו, ובאמצעות הסודות שהוא חושף בספר בנה מותג אישי משלו ועשה מהפך בחייו ובפוטנציאל ההכנסות שלו. המדיה החברתית הוא ספר ההדרכה האולטימטיבי לעסקים המודרניים.

"גרי ויינרצ'ק הוא דוגמה מהלכת, מדברת (ואיך שהוא מדבר!), גולשת ומצייצת לאופן שבו מי שמאמין במה שהוא עושה ויודע לשווק את זה בצורה מהנה, יכול לקדם את חייו בכל מובן. אני מעדיף לשוחח איתו, יותר מכול אדם אחר, על ספורט, יין ועל החיים בכלל."

- סקוט סיימון, מנחה תוכנית הרדיו הפופולרית Weekend Edition Saturday

"גרי הוא אחד מאיתני הטבע. האכפתיות והתשוקה האמיתית הטבעית שלו נוגעות בכל אחד. תובנותיו על המדיה החברתית והמסר שלו על ההזדמנות שהיא מציעה לא יכלו להגיע בזמן מתאים יותר."

- אנטוני רובינס, מחבר הספר להעיר את הענק שבפנים

"גרי היה הראשון שהבהיר לי את חשיבותם של המותג האישי ושל השקיפות - וזה היה חודשים לפני שמישהו דיבר על כך. הוא תמיד מקדים את כולם בשני צעדים."

- קווין רוז, מייסד Digg.com

"בתחום של לעשות את זה בגדול, גרי הוא המלך. עשו הכול כדי לשים יד על הספר הזה וללמוד את העבודה הקשה והטכניקות שעזרו לו לבנות עסק שמגלגל 60 מיליון דולר בשנה ולהמציא מחדש את חוקי המשחק על-פי תפיסתו."

- טים פריס, מחבר הספר שבוע עבודה בן 4 שעות

"גרי ויינרצ'ק הוא יזם שגילה את הסוד כיצד ניתן לשלב בין התשוקה לעסקים. הוא תמיד מקור לרעיונות חדשים ותמיד משעשע. חובה לקרוא את הספר הזה!"

- טוני סייה, מנכ"ל Zappos.com