חזרה לספר באתר


שם הספר:

IQ פיננסי
כיצד תנהלו בחוכמה את ענייניכם הכספיים
ותשיגו עושר ועצמאות כלכלית
מאת: רוברט קיוסאקי

שם הספר במקור:

Increase Your Financial IQ

שם המחבר במקור :

Robert T. Kiyosaki

תרגום מאנגלית: אסתי וכטל
מחיר מומלץ: 88 ש"ח
מספר עמודים: 232
דאנאקוד: 99-1560

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

IQ פיננסי
כיצד תנהלו בחוכמה את ענייניכם הכספיים
ותשיגו עושר ועצמאות כלכלית
מאת: רוברט קיוסאקי

על הספר

בשנת 1997 הדהים רוברט קיוסאקי את ציבור הקוראים כשטען בספרו אבא עשיר, אבא עני (בעברית בהוצאת "מטר"), ש"בית אינו נכס". על אף קולות המחאה שנשמעו בכל רחבי העולם, היה הספר לרב-מכר בינלאומי, ולאחד הספרים הוותיקים ביותר ברשימת רבי-המכר היוקרתית של "ניו-יורק טיימס".

הספר אבא עשיר, אבא עני אינו עוסק בנדל"ן. הוא עוסק בחשיבותה של ההשכלה הפיננסית. הספר הזה, IQ פיננסי, נכתב במטרה להכין אתכם ואת היקרים לכם לזעזועים הפיננסיים שחזה אביו העשיר של רוברט קיוסאקי.

מיליוני אמריקאים, שבתיהם איבדו מערכם או עוקלו, גילו בשנים האחרונות בכאב לב את החוכמה הטמונה בדבריו של האב העשיר.

כולנו ערים לעובדה שבית עלול להיות התחייבות. כולנו יודעים שערכו של בית יכול לעלות או לרדת. כולנו יודעים שאפשר להפסיד כסף כשמשקיעים בבורסה. כולנו יודעים שהכסף שלנו עלול לאבד מערכו ושגם מי שחוסך עלול להפסיד. משום כך האינטליגנציה הפיננסית שלכם חשובה היום יותר מאי-פעם. בעולם של זעזועים פיננסיים, הנכס הטוב ביותר של כל אחד הוא ה-IQ הפיננסי שלו.

הספר הזה לא יאמר לכם מה לעשות. הוא אינו מספק עצות פיננסיות אלא עוסק בהעלאת ה-IQ הפיננסי שלכם. עניינו של הספר הזה הוא איך תהיו חכמים יותר מבחינה פיננסית כדי שתוכלו לעבד את המידע הכלכלי ולמצוא נתיב משלכם לשקט ולשלווה כלכליים.

לספר מצורפת הקדמה מאת דונלד טראמפ.