חזרה לספר באתר


שם הספר:

תודה!
הכרת תודה תגרום לכם להיות מאושרים יותר
מאת: רוברט א. אמונס

שם הספר במקור:

Thanks! - How the new science of gratitude can make you happier

שם המחבר במקור :

Robert A. Emmons

תרגום מאנגלית: מרינה גרוסלרנר
מחיר מומלץ: 84 ש"ח
מספר עמודים: 232
דאנאקוד: 99-1534

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

תודה!
הכרת תודה תגרום לכם להיות מאושרים יותר
מאת: רוברט א. אמונס

על הספר

היכולת להכיר תודה הופכת אותנו לאנשים מאושרים ובריאים יותר, ובכל זאת קשה לנו להביע את תודתנו כדבר שבשגרה. יש ימים שבהם הדבר הבא לנו באופן טבעי, ואילו בימים אחרים זה כמו גלולה מרה - אנחנו יודעים שזה בריא, רק שהטעם לא מוצא חן בעינינו. אולם הכרת תודה היא תכונה שעלינו לשאוף אליה כחלק מהותי וחיוני מצמיחתנו האישית.

מחקרים הראו שבעוד כפיוּת טובה מובילה לחרדה, לדיכאון, לקנאה, לחומרנות ולבדידות, הרי שהכרת תודה מובילה לתוצאות חיוביות בתחומים החיוניים לאיכות חיינו כמו סיפוק, ביטחון עצמי, אופטימיות, תקווה ואמפתיה, ומספקת את כמיהתנו לשלווה פנימית ולאושר.

בספר הבהיר להפליא שלפניכם מציג רוברט אמונס, מהחוקרים המובילים בתחום הפסיכולוגיה החיובית, את ממצאיו של המחקר המדעי המקיף הראשון על הכרת תודה. הוא מראה איך טיפוח שיטתי של רגש זה יכול להביא לשינוי מהותי בחיינו, ומציע שיטות מעשיות לטיפוחו, ולהעצמת האושר והרווחה בחיינו. תודה! יעניק לכם השראה לטיפוח אורח חיים מכיר תודה, ובתוך זמן קצר תחושו בתועלת העצומה שהכרת התודה מביאה לחייכם.

"אחרי שקראתי את הספר הזה השתכנעתי שרוברט אמונס צודק: עלייה במפלס הכרת התודה הלאומי תשנה את חיינו יותר מכל תוכנית בתחום החינוך, הממשל או העסקים שהמנהיגים שלנו עשויים להציע."
- ג'ים קליפטון, מנכ"ל מכון המחקר והסקרים גאלופ

"רוברט אמונס הוא המומחה מספר אחת בעולם לפסיכולוגיה של הכרת תודה. בספר חשוב זה הוא מוכיח שהכרת התודה טובה לנו, ואחר כך מלמד, משכנע וממריץ אותנו לפתוח את לבנו לאחרים. מדובר בספר נעלה מבחינה מוסרית."
- ג'ונתן היידט, מחבר רב-המכר The Happiness Hypothesis

"על כולנו להכיר תודה לרוברט אמונס על עבודתו החלוצית. אמונס משלב בחומר המחקרי הגות, חוויות אישיות של הכרת תודה וסיפורים אמיתיים של אנשים, ובכך מורה לנו את הדרך לסיפוק ולאושר אמיתיים בחיים. קוראים שיסיימו לקרוא ספר זה לא יוכלו שלא לבחון מחדש את השקפותיהם ואת גישתם לחיים."
- ד"ר דייוויד ג'. מאיירס, מחבר המרדף אחר האושר

"רוברט אמונס מסתמך על ממצאים מדעיים מבוססים בתחום ההולך ומתפתח, ומציג דרכים פשוטות ומעשיות שבאמצעותן יוכל כל אחד מאיתנו לשפר במידה עצומה את איכות חייו, החל מרגע זה, בדיוק מהמקום שבו הוא נמצא עכשיו."
- דלאס וילרד, פרופסור לפילוסופיה, אוניברסיטת דרום קליפורניה