חזרה לספר באתר


שם הספר:

דיאטת ABS
תוכנית בת 6 שבועות לבטן שטוחה וגוף רזה לתמיד
מאת: דייוויד זינצ'נקו

שם הספר במקור:

The ABS Diet
The Six-Week Plan to Flatten Your Stomach and Keep You Lean for Life

שם המחבר במקור :

David Zinczenko

תרגום מאנגלית: יעל זיסקינד-קלר
מחיר מומלץ: 84 ש"ח
מספר עמודים: 376
דאנאקוד: 99-1275

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

דיאטת ABS
תוכנית בת 6 שבועות לבטן שטוחה וגוף רזה לתמיד
מאת: דייוויד זינצ'נקו

על הספר

יש לכם שרירי בטן. כן, לכם.
ובתוך שישה שבועות הם גם ייראו לעין.

הבטן השטוחה והמוצקה שכולנו שואפים אליה נמצאת בהישג יד. דיאטת Abs מבטיחה לכם דבר אחד: אם תבצעו את תוכנית התזונה והאימונים הזאת - תשנו את גופכם ותהנו מ:

  • גוף בריא יותר, סקסי יותר ובכושר טוב יותר
  • שחרור מכאבי גב ופציעות
  • חיים ארוכים יותר ובריאים יותר
  • חיי מין משופרים

סקרים מראים שוב ושוב, שגברים ונשים כאחד אומרים שבטן שרירית היא הסימן המובהק לסקס-אפיל. מחקרים מראים פעם אחר פעם, שהשגת בטן שטוחה ומוצקה היא החלק החשוב ביותר בדרך שתבטיח לכם בריאות טובה לכל החיים. המסקנה פשוטה מאוד: כדי להיראות יותר טוב, להרגיש יותר טוב ולחיות יותר טוב - דיאטת Abs היא הדבר בשבילכם!

דיאטת Abs איננה גימיק. היא לא קוברת אתכם באין-ספור מדידות, חישובים, ספירות או שלבים קשים להבנה. היא מאפשרת לכם ליהנות מהמזונות שאתם משתוקקים לאכול. זו איננה דיאטה דלת פחמימות, דלת שומנים או דלת משהו, אלא תוכנית בריאה, חכמה והגיונית, שתעניק לכם בתוך כמה שבועות את הגוף שבו אתם רוצים כל-כך. ואף רגע לא תחושו רעב, מגבלה או חסר.

דיאטת Abs תלמד אתכם כיצד לאכול בצורה שתבטיח שהמנגנונים הטבעיים של גופכם יעבדו ללא הרף, כך שגופכם ישרוף קלוריות ויבנה שריר כל היום, אפילו כאשר אתם ישנים.

בספר תלמדו על 12 מזונות הכוח, שצריכים להפוך למרכיב עיקרי בדיאטה שלכם (רמז: סטייק ותות שדה נכללים ברשימה). תגלו את שני המרכיבים הקטלניים בתזונה, שייתכן כי הם מרעילים אתכם ממש ברגע זה. תגלו מדוע 95 אחוזים מכל הדיאטות נכשלים, ומדוע דיאטת Abs שונה מכל האחרות. נוסף על כך, תיהנו מארוחות פשוטות, משביעות ומהנות ביותר.

דיאטת Abs היא הדיאטה והתוכנית התזונתית הטובה ביותר, והאחרונה שתזדקקו לה אי-פעם.