חזרה לספר באתר


שם הספר:

אי הקיץ
מאת: כריסטין האנה

שם הספר במקור:

Summer Island

שם המחברת במקור :

Kristin Hannah

תרגום מאנגלית: הדס וייס
מחיר מומלץ: 25 ש"ח
מספר עמודים: 322
דאנאקוד: 99-1092

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

אי הקיץ
מאת: כריסטין האנה

על הספר

האם בנות מסוגלות להכיר את אמותיהן באמת?

רובי שונאת את אמא שלה. בגיל עשרים ושמונה, אחרי שחלפו שנים רבות מאז שאמה, נורה, נטשה אותה ואת אחותה ועזבה את אביה, שנאתה של רובי יוקדת באותה עוצמה. ומה שעוד יותר מרגיז את רובי הוא העובדה שאמא שלה הפכה ליועצת לענייני משפחה ורוחניות, עם תוכנית רדיו מצליחה שבה היא מטיפה לשמירה על ערכי המשפחה.

אין גבול לצביעות, בטוחה רובי, וכשכתב עת יוקרתי מציע לה לכתוב כתבה שערורייתית על אמה תמורת סכום כסף דמיוני, היא מסכימה מיד. הקריירה שלה כסטנדאפיסטית מדשדשת, היא זקוקה נואשות לכסף ומה יותר קל מאשר להשליך רפש על אמא שלה?

הזדמנות פז לדלות מאמה פרטים עסיסיים נופלת לידיה כשנורה עוברת תאונת דרכים ורובי מתבקשת לטפל בה במשך כמה ימים בבית הקיץ של המשפחה, על האי הקסום, אי הקיץ, שבו בילו רובי ואחותה את ילדותן. אך לרובי מצפה הפתעה. עד מהרה מתברר לה כי כנערה היו הרבה דברים שלא ראתה ולא ידעה.

מפגש מחודש עם אהובה הראשון דין, מעורר ברובי רגשות שהיא חשבה כי כבו מזמן. לאחר תום השבוע הגורלי על אי הקיץ מסתכלות כל הדמויות שמאכלסות את הרומן הזה בראי ורואות מישהו שונה לגמרי.

כריסטין האנה כתבה רומן רחב יריעה העוסק ביחסי אמהות ובנות, באהבת אמת, בטעויות שאנו עושים בצעירותנו, ובדרך שבה אפשר לתקן כל טעות, תהא זו חמורה ועתיקה ככל שתהא.