חזרה לספר באתר


שם הספר:

50 רעיונות לבניית מותג שהוא אתה
50 דרכים להפוך מסתם עובד
למותג ייחודי, חיוני ומלהיב
מאת: טום פיטרס

שם הספר במקור:

The Brand You50

שם המחבר במקור :

Tom Peters

תרגום מאנגלית: ברוך קורות
מחיר מומלץ: 79 ש"ח
מספר עמודים: 200
דאנאקוד: 99-1068

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

50 רעיונות לבניית מותג שהוא אתה
50 דרכים להפוך מסתם עובד
למותג ייחודי, חיוני ומלהיב
מאת: טום פיטרס

על הספר

סדרת "להמציא את העבודה מחדש"

הטכנולוגיה מדרבנת את המהפכה בעולם העסקים. מי שישרוד ייאלץ להסתגל ולהמציא את עצמו מחדש, ומהר. בסדרה חשובה זו טום פיטרס מסביר מה קורה, מציע את הכלים הדרושים לכם כדי לעמוד באתגר, ומעניק לכם השראה... ללכת על זה. זה העתיד שלכם ואלה הספרים שלכם.

בספר "50 רעיונות לבניית מותג שהוא אתה" בעולם המרושת והפרוע של ימינו אתה נבדל... או מחוסל. תשרוד, תשגשג ותנצח אם תהיה מותג - המותג הוא אתה!

ביחידה הבסיסית בכלכלה של ימינו היא הפרט, הידוע גם בשם "אתה!". התפקידים השונים מתבצעים בידי עובדים מרושתים זמניים, המתפזרים לאחר שהמיזם נשלם. לכן, כדי להצליח, עליך לחשוב על עצמך כעל קבלן עצמאי - המותג הוא אתה! מישהו נבון, יודע דבר, לומד ומתפתח תמיד, שיודע כיצד למכור את עצמו, וחשוב מכל, עושה עבודה חשובה.

הספר "50 רעיונות לבניית מותג שהוא אתה" מתאר את הכל: מעיצוב כרטיס הביקור שלכם ועד השגת עבודות. מבניית פנקס הכתובות והטלפונים שלכם ועד גיבוש תדמית. משינוי תיק המיומנויות שלכם ועד להשגת תוצאות "WOW!" בכל פעם. ב- 50 פרקים קלים לעיכול, ויותר מ- 200 דברים שצריך לעשות, טום פיטרס מראה לכם כיצד ליצור מותג שהוא אתה ייחודי, אגדי, מבצע מעולה (ומשתכר היטב).