חזרה לספר באתר


שם הספר:

50 רעיונות למיזמים
ממשימה שהונחתה עליכם
למיזם חשוב ורב משמעות
מאת: טום פיטרס

שם הספר במקור:

The Project 50, Reinventing Work
Fifty Ways to Transform Every "Task"
into a Project That Matters

שם המחבר במקור :

Tom Peters

תרגום מאנגלית: ברוך קורות
מחיר מומלץ: 79 ש"ח
מספר עמודים: 208
דאנאקוד: 99-1067

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

50 רעיונות למיזמים
ממשימה שהונחתה עליכם
למיזם חשוב ורב משמעות
מאת: טום פיטרס

על הספר

סדרת "להמציא את העבודה מחדש"

הטכנולוגיה מדרבנת את המהפכה בעולם העסקים. מי שישרוד ייאלץ להסתגל ולהמציא את עצמו מחדש, ומהר. בסדרה חשובה זו טום פיטרס מסביר מה קורה, מציע את הכלים הדרושים לכם כדי לעמוד באתגר, ומעניק לכם השראה... ללכת על זה. זה העתיד שלכם ואלה הספרים שלכם.

בספר "50 רעיונות למיזמים"

המשימות שייכות לעבר. כדי להצליח היום צריך להתמחות באמנות המיזם! הטכנולוגיה שינתה את כל הכללים. מדרגים נוקשים, מחלקות ותיאורי תפקיד - הכל היסטוריה. החברות של ימינו זורמות, משתנות, ומאורגנות סביב רשתות זמניות הממוקדות במיזמי "WOW!" המבוצעים בצורה מעולה - עבודות שמשאירות רושם רב, שיש להן התחלה, יש להן סוף, יש להן קליינט, הן מסתכמות בדברים מוגדרים ומידיים, ובתוצאות שלהן תוכלו להתגאות גם כעבור 5 (!) שנים (!) מהיום.

הספר "50 רעיונות למיזמים" מראה לכם כיצד לנסח מחדש אפילו את המשימות השגרתיות ביותר ולהפוך אותן למיזמי "WOW!" כל משימה מכילה בתוכה גרעין של "WOW!" החוכמה היא לגלות את המהות הזאת ולהיבנות ממנה - לאסוף תמיכה, ליצור אבות טיפוס, לספק את ה- "WOW!", ולהמשיך הלאה. ב- 50 פרקים קלים לעיכול , ויותר מ- 200 דברים שצריך לעשות, טום פיטרס מראה לכם כיצד לעשות עבודה חשובה, מיזמי "WOW!" מגניבים, סקסיים, שייחרתו בזיכרון.