חזרה לספר באתר


שם הספר:

מבחן האהבה
מאת: כריסטין האנה

שם הספר במקור:

Angel Falls

שם המחברת במקור :

Kristin Hannah

תרגום מאנגלית: הדס וייס
מחיר מומלץ: 68 ש"ח
מספר עמודים: 278
דאנאקוד: 99-1060

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

מבחן האהבה
מאת: כריסטין האנה

על הספר

תיאוריה החינניים והדרמטיים של כריסטין האנה שעוסקים בחיי אהבה ונישואים, הם שהפכו את הרומן בקודם שלה, "לפני ואחרי", אשר יצא לאור בהוצאת מטר, לרב-מכר.

ברומן החדש שלה, "מבחן האהבה", האנה מספרת סיפור נועז ועשיר ברגשות על אדם רגיל שנאלץ להתמודד עם דילמה מדהימה: כדי להציל את חייה של אשתו, עליו להתכונן לאפשרות שיאבד אותה לנצח.

מיקאלה קמפבל, רעיה אהובה ואם לשניים, שרויה בתרדמת. בעלה, ליאם, צריך לשמור על שלמות המשפחה ולטפל בילדיהם האבלים והמפוחדים. הרופאים אמרו לליאם שאין סיכוי רב שאשתו תחלים, אך הוא אינו מוותר, ומקווה שהאהבה תוכל להצליח היכן שמדע הרפואה כשל. יום אחר יום הוא יושב ליד מיטת חוליה של אישתו, אוחז בידה ומספר לה על חייהם המשותפים.

עם הזמן מגלה ליאם ראיות לעברה הסודי של אשתו - מערכת נישואים קודמת עם כוכב הקולנוע הבינלאומי ג'וליאן טרו. חיפושיו של ליאם מובילים אותו לאמת קשה שאין להימלט מפניה: לא רק שג'וליאן היה בעלה הראשון של מיקאלה, הוא גם היה אהבת חייה.

מיקאלה מגיבה לשמו של ג'וליאן. בסך הכל מדובר ברפרוף של העפעף, אך די בכך כדי לשכנע את ליאם - ג'וליאן עשוי להיות האדם היחיד שבכוחו להשיב את מיקאלה לחיים. אבל באיזה מחיר? עד כמה ליאם אוהב את אישתו? האם הוא מוכן להסתכן בכל שיאבד אותה לטובת גבר שנשים אינן יכולות לעמוד בקסמיו?

ההחלטה של ליאם חוצבת סדק עמוק בלב בני משפחתו ומביאה לתמורות בחיי כל אחד מהם. כשמיקאלה מתעוררת מתרדמתה היא אישה אחרת, אישה שעברה שינוי שאיש לא יכול היה לצפות מראש. הדבר היחיד שליאם יכול להיות בטוח בו הוא ששום דבר בחייהם לא ישוב עוד להיות כשהיה.

"מבחן האהבה" הוא סיפורת במיטבה - כתוב בסגנון יפהפה, מרגש מאוד ואי-אפשר להניחו מהיד.