חזרה לספר באתר


שם הספר:

איך לשוחח עם ילדים על מין
מדריך צעד צעד לכל גיל
מאת: לינדה וריצ'רד אייר

שם הספר במקור:

How to Talk to Your Child About Sex
It's Best to Start Early, but It's Never Too Late : A Step-By-Step Guide for Every Age

שמות המחברים במקור :

Linda and Richard Eyre

תרגום מאנגלית: יעל זיסקינד-קלר
מחיר מומלץ: 25 ש"ח
מספר עמודים: 176
דאנאקוד: 99-1011

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

איך לשוחח עם ילדים על מין
מדריך צעד צעד לכל גיל
מאת: לינדה וריצ'רד אייר

על הספר

מוטב להתחיל מוקדם, אם כי לעולם לא מאוחר מידי.

חינוך מיני הולם לילדינו, בעולם המורכב ואף המסוכן של ימינו, הוא נושא שחשיבותו הרבה מוסכמת על הכל. בגלל רגישות הנושא והמבוכה הסובבת אותו, לא תמיד מצויים ברשותנו - ההורים והמחנכים - הכלים שיסייעו לנו להעביר ביעילות לילדינו את המסרים שאנו רוצים. סוף סוף יוצא לאור מדריך כולל, מעמיק וממוקד.

הספר עוסק בזמן, במקום, ובדרך שבה ניתן לעזור לילדים להבין את נושא המין, ואת משמעות האהבה והמחויבות. הספר ינחה אתכם כיצד להתאים את רמת השיחה לגיל הילדים ולהעלות את הנושא מבלי לעורר אצלם התנגדויות, איך לפתוח דלתות בפני ילדים שרוצים להתייעץ ואיך לעודד אותם לשאול שאלות. כמו כן, הספר ידריך אתכם כיצד ללמד ילדים להיזהר ולפתח אחריות מלאה למעשיהם - על סמך ידע ואפשרויות בחירה. הספר כולל סדרת דוגמאות מפורטות לשיחות שאפשר לנהל, שנוסו באלפי משפחות והוכיחו את יעילותן.

המחברים, שמגישים גם תוכנית שבועית בטלוויזיה האמריקאית, כבר עזרו לאלפי הורים לדבר עם ילדיהם בנינוחות וביעילות על יחסי מין, על ביטחון ועל מחויבות. בעזרת העצות שתמצאו בספר זה, תוכלו גם אתם לגבש את הדרכים היעילות ביותר בשבילכם כדי להעביר לילדיכם את המסר והחינוך המיני שאתם מאמינים בו.