להמשיך בקניות
  סה"כ ספרים בסל הקניות:       סה"כ לתשלום ללא דמי משלוח:      

   

 שינוי גודל אות:

גודל אות רגילגודל אות גדול יותרגודל אות גדול מאוד

   ניהול ועסקים    ספרי ניהול ואסטרטגיה   סודות השכנוע וההשפעה של אובמה

חיפוש מתקדם
חיפוש ספר
()   הסל שלי     
» ספרות מתורגמת
» ספרות מקור
» כל הספרים
» סדרת ענייני דיומא
» סדרת משני עולם
» מדריכים לאובדי עצות
» השקעות וניהול פיננסי
» ספרי ניהול ואסטרטגיה
» יזמות
» יצירתיות
» העשרה בארגון
» ספרי שיווק ומכירות
» סדרת אבא עשיר
» נושאים שונים
» זוגיות ואינטימיות
» יחסים במשפחה
» תזונה נכונה
» לאכול ולרזות
» התמודדות
» בריאות ורפואה
» אל תקחו הכל ללב
» כל הספרים
» סדרת מלודי
» סדרת לולו
» חפשו את המטמון
» ספרים נפרשים
» מוזיקה לפעוטות
» הסיפורים הקטנים שלי
» כל הספרים
» עלילות ספיידרוויק
» סדרת ספטימוס היפ
» ילדי המנורה
» יומני הסודי ביותר
» סדרת Glee
» קלמנטיין
» סדרת כנפיים
» שרלוק הולמס
» יצורים יפהפיים
» נחל שלדים
» הצרות של אולי וג'קפיץ
» טרילוגיית וונדלה
» כל הספרים
» סודות הלוחשת
» ברליץ מדריכי כיס
» ברליץ צעד אחר צעד
» מתנה לכל עת
» מילים על ...
» הדרך אל האושר
» מילים שיוצאות מן הלב
» הסדרה של בראדלי
» קסם - ספרי צביעה
» כל הספרים
» ספרי אבא עשיר
» יועצי אבא עשיר
הוצאת מטר בפייסבוק

   

   על הספר   על המחברים   פרטים נוספים   חדר קריאה  שתפו ספר זה עם החבריםהדפסה ידידותית לסיווג הספרים  בקטלוגחזרה לדף הקודם
תמונה מוגדלת ופרטים נוספים

מחיר קטלוגי: 98.00 ש"ח
המחיר באתר: 68.6 ש"ח

זמנית ספר זה אינו קיים במלאי,
  אנא צרו אתנו קשר
לאיתור הספר עבורכם.

סודות השכנוע וההשפעה של אובמה | גיל ונילי פרץ
איך תוכלו להציג רעיונות בעוצמה ולהניע אנשים לפעולה

הקדמה
מה לא נאמר על יכולת הדיבור של אובמה? ממגנט. כריזמטי. רהוט. סוחף. כישרון מלידה. אנרגטי. מלהיב. משכנע. חודר ללב. אמן המילים.

"רק לעתים נדירות מצליח אדם ללכוד את תשומת לב העולם כפי שעשה הנשיא אובמה," כתבה בנימוקיה הוועדה שהחליטה להעניק לברק אובמה פרס נובל לשלום עוד בטרם חלפה שנה לכהונתו כנשיא ארצות הברית – החלטה שלא מעט ביקורת נמתחה עליה. אפשר להסכים או לא להסכים עם הדעות, ההחלטות והמדיניות שמוביל אובמה. אפשר לאהוב או לא לאהוב את השינויים שהוא מבטיח לחולל בעולם.

אבל לא בכך עוסק הספר שבידיכם.

כי אף על פי שהעולם נחלק לתומכי אובמה ולמתנגדיו, למאמינים בו ולחוששים ממנו, לגבי עובדה אחת יש הסכמה גורפת: לנשיא אובמה יש יכולת יוצאת דופן לנאום, להעביר מסרים באופן אפקטיבי ולהשפיע על קהל.

ביכולת זו עוסק הספר שבידיכם.

יכולתו של אובמה להעביר מסרים ולסחוף אנשים בכוח המילים היא יכולת העומדת בפני עצמה. היא אינה שנויה במחלוקת, והיא שסייעה לו להיבחר לנשיא המעצמה החזקה ביותר בעולם ואף להעביר בהצלחה את רפורמת הבריאות – רפורמה שנשיאי ארצות הברית לא הצליחו להעביר במשך יותר ממאה שנה.

הספר חושף את סודות ההשפעה והשכנוע של אובמה ואת האופן שבו הוא מצליח בכוח המילים להשפיע, לשכנע, למגנט ובסופו של דבר גם להוביל אנשים לתמוך בדעותיו. וכפי שתגלו מיד, יכולתו של אובמה להשפיע על אנשים ניתנת ללמידה. רוב הסודות שלו פשוטים ליישום, והשימוש בהם יוכל לסייע לכם בכל תחום עיסוק ובכל קריירה.

הספר הוא תוצאה של לימוד, מחקר וניתוח מעמיק שערכנו במשך יותר משנתיים. לצורך המחקר קראנו, ראינו וניתחנו יותר מ־ 300 נאומים והופעות תקשורתיות של אובמה, עוד מהתקופה שבה הוא עדיין היה אנונימי עבור רוב האנשים. נוסף על הנאומים ומסיבות העיתונאים של אובמה, ניתחנו בכלים שונים את הפרופיל האישיותי התקשורתי של אובמה כפי שנחשף בשני הספרים שכתב, והוספנו פרט חשוב: קראנו וראינו ראיונות רבים עם אנשי המטה שלו מהעבר ומההווה, כי ידענו ש"הקסם של אובמה" לא נוצר רק בזכות יכולתו האישית המיוחדת, אלא גם בזכות עבודת צוות שיטתית ואיכותית.

במחקר שלנו חיפשנו את הצופן לכריזמה המיוחדת של אובמה, את הנוסחה ליכולת יוצאת הדופן שלו להתחבר לקהלים שונים ולהשפיע עליהם תוך שינוי גישות והתנהגויות של אנשים בעולם. אף על פי שטרם נפגשנו עם אובמה פנים אל פנים, אנחנו מאמינים שבמהלך המסע הזוגי שלנו הצלחנו לפצח את מרבית סודות ההשפעה שלו בהתבסס על ניתוח שיטתי ומעמיק של החומר הרב ועל הניסיון המקצועי של כל אחד מאיתנו.

גיל הוא מרצה בינלאומי מבוקש בכנסים גדולים בעולם, מנחה סמינרים וסדנאות בחברות בינלאומיות בתחומי פרזנטציה שיווקית, מכירות ומנהיגות, ומשמש יועץ ומנטור אישי למנהלי תאגידים רב־לאומיים לקראת הופעות בתקשורת ולקראת נאומים שעושים את ההבדל. בארץ הכשיר גיל שרים, רמטכ"לים, חברי כנסת ועשרות יושבי ראש ומנכ"לים של חברות כמו גם אלפי מנהלים ואנשי מכירות במאות חברות במשך עשרים שנה במסגרת המרכז לאימונים בעסקים שייסד בשנת 1990 .

כשהנשיא ביל קלינטון נאם בישראל לאחר סיום הקדנציה השנייה שלו בכנס שארגנה חברת "נס", גיל הוא שנבחר על ידי ערוץ 1 והזכיינים השונים של ערוץ 2 להיות הפרשן המקצועי שניתח בשורה של תוכניות את סוד הכריזמה של קלינטון ואת היכולת המיוחדת שלו להופיע בפני קהל ולמגנט אנשים. גיל גם העביר סדנה ייחודית לכישורי פרזנטציה שיווקית במשך עשור כמעט לסטודנטים לתואר MBA בפקולטה לניהול בבית הספר למוסמכים במנהל עסקים ע"ש ליאון רקנאטי באוניברסיטת תל אביב.

נילי הביאה לכתיבה המשותפת את ניסיונה במשך למעלה מעשור כעורכת דין של אנשי הצווארון הלבן: בשנים הרבות שבהן עבדה כסנגורית במשרד עו"ד שינמן־נגב היא הכינה עשרות נאשמים לפרזנטציה החשובה בחייהם – זו הקובעת את חפותם בפני השופט. נוסף על תואר ראשון ושני במשפטים שסיימה בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב והשכלה כמגשרת מוסמכת, הביאה נילי לפרויקט הזה את התמחותה בשנים האחרונות כמאסטר NLP ואת הידע והניסיון המעשי שצברה בקליניקה שלה, כשסייעה לאנשים לבצע שינויים מהותיים בתחומים שונים בחייהם באמצעות כלים משיטת ה־ NLP , וביצעה פרויקטים של "מחקרי מצוינות" כמודל לחיקוי ולשיפור ביצועים בעסקים.

שנינו חולקים השקפת עולם משותפת המבוססת על ההנחה שאם מישהו הצליח לעשות משהו, אנחנו יכולים ללמוד ממנו. הספר שבידיכם הוא תוצאה של קומפוזיציה ייחודית, המשלבת את הניסיון המקצועי המשותף של שנינו. כל אחד מאיתנו הביא איתו משקפיים אחרים לפרויקט המשפחתי שלנו.

ביחד יצרנו ספר מאהבה.

נכון, לפעמים קל יותר להאמין שאנשים פשוט נולדים מוכשרים, ושלא ניתן לשכפל כישרון אמיתי. במילים אחרות, או שיש לך את זה או שאין לך את זה. אבל ניסיון של עשרות שנים לימד אותנו בדיוק ההפך. אנחנו יודעים שמה שנראה לעתים מבחוץ ככישרון מופלא אינו אלא תוצאה של עבודה קשה, למידה ואימונים רבים. מחקרים רבים מראים שרוב המצליחנים, בכל תחום, עשו זאת לאחר השקעה רבה ולאו דווקא בזכות גנים טובים או כישרון מלידה.

גם הנשיא אובמה מוכשר מאוד. תרתי משמע.

מצד אחד, נסיבות חייו עיצבו אותו כבעל אופי מיוחד במינו ויכולות רבות. מצד שני, הוא הוכשר ללא הפסקה, הוא לומד ללא הפסקה, וכנראה ימשיך ללמוד כדרך חיים.

אבל חשוב לנו להבהיר שמה שאובמה למד כל אחד יכול ללמוד. כן, כל אחד. גם את ואתה. כל אחד יכול ליישם את הכלים המוצגים בספר הזה.

כתבנו למענכם ספר מעשי המבוסס על המצוינות והכריזמה של אובמה המכיל עשרות כלים וטיפים שימושיים מעולם השכנוע וההשפעה המבוססים על ניסיוננו ועל מחקר מעמיק ומסקנות ממחקרים עדכניים בתחום מדעי המוח. ברור שאין בכוונתנו להפוך אתכם לאובמה...

מטרתנו היא שתשתמשו בכלים ובניסיון המוצגים כאן כדי להעביר את המסרים שלכם בצורה טובה יותר. כנה יותר. משכנעת יותר.

אין לנו ספק שהספר יהיה שימושי עבור כל אדם שרוצה להצליח בקריירה שלו. ולכן בין שאתם מנכ"לים, מנהלים, יזמים או בעלי עסק, בין שאתם אנשי שיווק ומכירות ובין שאתם עורכי דין, מורים, מהנדסים, רופאים, קצינים בצה"ל או במשטרת ישראל או אפילו סטודנטים – תוכלו להפיק מהספר תועלת רבה.

אם תביטו בספרייה המקצועית האישית שלנו, תגלו שכמעט בכל ספר יש הדגשות ותוספות בכתב ידנו שהוספנו בזמן הקריאה. אנחנו ממליצים גם לכם לעשות זאת. הוספת ההערות תגרום לכם להיות פעילים יותר בזמן הקריאה וכך גם לזכור יותר. היא תאפשר לכם להוסיף רעיונות רלוונטיים לצרכים שלכם וגם לחזור ולהשתמש בספר במהירות ובקלות לקראת מצבים שבהם תרצו ליישם את הרעיונות שבו.

כלי משלים לספר הוא אתר אינטרנט שהקמנו במיוחד. באתר תמצאו לינקים מומלצים לקטעי נאומים של אובמה ותוספות עדכניות שיאפשרו לכם להכיר סודות נוספים כדי לדבר בעוצמה.

איך הספר בנוי?
בחלק הראשון של הספר תיחשפו לכמה סודות שמביא עמו אובמה מחייו האישיים: חוכמת החיים שהופכת כל מסר תקשורתי או נאום שלו מאוסף של רעיונות תיאורטיים המנוסחים ברהיטות למושגים החודרים ללב ולנשמה של השומעים.

בחלק השני תגלו איך אובמה חושב ואיך אופן החשיבה שלו מסייע לו להשפיע ולשכנע. אנשים רבים שנתקלנו בהם בעבודתנו שרכשו מיומנויות של פרזנטציה אפקטיבית, התמקדו בעיקר בטקטיקות ובשיטות. אבל אנחנו גילינו שטקטיקות לבדן אינן מספיקות. צריך משהו מעבר לטקטיקות. משהו הרבה יותר בסיסי ועמוק שקשור לדרך החשיבה שלנו.

בחלק השלישי תתוודעו ל"הנדסת המסרים" של אובמה. תקבלו ארגז כלים פשוט ליישום שיאפשר לכם לשפר במהירות את דרך העברת המסרים שלכם בכל תחום. תגלו שמה שנראה מבחוץ כהופעה קלילה של אובמה הוא למעשה קומפוזיציה מוזיקלית מתוזמנת היטב שבה מנגנים כלים שונים ומגוונים, שכל אחד מהם הוא בעל עוצמה רבה. תראו איך אובמה כותב את הנאומים שלו ותגלו מה הוא עושה כדי להצטרף לנואמים כריזמטיים כמו צ'רצ'יל, קנדי וביל קלינטון ולפרזנטורים עסקיים כמו סטיב ג'ובס וקן בלנצ'ארד.

בחלק הרביעי תגלו איך אובמה גורם לאנשים להתאהב בו ולהתמגנט למסריו ותכירו את הדרך שבה הוא מפעיל את סודות ההתאהבות הללו: הוא מצליח לבסס כימיה אנושית וקרבה אינטימית עם קהל הטרוגני המונה לפעמים עשרות אלפי אנשים.

בחלק החמישי תיחשפו לכוחם של סיפורים ותלמדו כיצד להשתמש באחד מכלי התקשורת האפקטיביים ביותר מאז החל האדם לדבר. זהו חלק חשוב במיוחד כי הוא מציג סודות פשוטים שרבים מהמנהלים, מאנשי השיווק והמכירות ומהפוליטיקאים שהכשרנו לא היו מודעים לעוצמתם. לאחר מכן נתמקד בדרך שבה אובמה משתמש במטאפורות כדי לגרום לקהל שלו לראות את המילים. תיחשפו לטבעיות שבה המוח סופג מטאפורות ולדרך שבה הן חודרות ישירות לתת־מודע.

בחלק השישי תראו איך אובמה משתמש בתוכנות חשיבה שונות כדי "לתכנת" את המוח של הקהל המאזין לו וכתוצאה מכך "להדביק" אליו מסרים.

בחלק השביעי תוכלו ללמוד איך אובמה משתמש בתבניות שפה אפקטיביות לצורך העברת מסרים. גם כאן תקבלו ארגז כלים שימושי במיוחד, כאשר הדגש יושם לא רק על הכלים עצמם, אלא גם על הסיבות שבגללן כלים אלו הם אפקטיביים. לקראת סוף החלק הזה יש שתי דוגמאות מפורטות לאופן שבו אובמה משלב בנאומיו סודות רבים המופיעים בספר.

החלק השמיני והאחרון עוסק בעוצמתה של השפה הלא־מילולית המהווה חלק בלתי נפרד וחשוב ביותר בכל תקשורת בין־אישית.

לנוחותכם שילבנו בעמוד האחרון של מרבית הפרקים סיכום קצר וממצה שיאפשר לכם להיעזר בספר במהירות וביעילות כשאתם מתכוננים למצגות ונאומים.

אנחנו רוצים להודות לכם על שבחרתם לקרוא את "סודות השכנוע וההשפעה של אובמה". אנחנו מקווים שהספר יהיה שימושי עבורכם בתחומים רבים בחייכם, וכיוון שאנחנו אוהבים משוב ולמידה משותפת, נשמח לקבל את הערותיכם ולענות על שאלות באתר האינטרנט של הספר, או ישירות לאי־ מייל שלנו.

שלכם,
גיל ונילי פרץ
Authors@Barack-Obama.co.il
אפריל 2010

דף הבית | חדשים במטר | רכישת ספרים | על ההוצאה | הגשת כתבי יד | יצירת קשר | תנאי השימוש באתר
© כל הזכויות שמורות: מטר הוצאה לאור בע"מ, הוצאת מטר 2006 | על ידי סמיוטיקה